Sari la conținut
Forum Roportal
Arlekyn

Mireasa de 17 ani si mire de 64

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hm..aici e chiar ceva urat...iubire!!cum poate fii vb de iubire,multi ciudatii..in lumea asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hm..aici e chiar ceva urat...iubire!!cum poate fii vb de iubire,multi ciudatii..in lumea asta

[snapbacca]60765[/snapbacca]

 

cine a zis ca-i vb de iubire?

poate doar de iubirea de bani... ::tease::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e penala rau faza..dar poate ca nu doar banii au inpins-o sa faca asta..paote au fsot banii + faptul ca scapa de familie..am inteles ca avea tata vitreg...oricum..e penal prea mare diferenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa nu ne imaginam noaptea nuntii... :tease: cica dragostea nu are varsta.. dar eu nu pot sa-mi dau seama cum o pustoaica de 17 ani se poate casatori cu cineva de 64 de ani... adica frate.. ai toata viata inainte si ti-o infunzi intr-un bosorog care-la cauta moartea pe-acasa? asta-i ceva in stilul lolita... :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta-i ceva in stilul lolita...  :Pe

[snapbacca]60798[/snapbacca]

 

 

Si totusi in cazul Lolitei era altceva...Povestea aia a fost frumoasa...din punctul meu de vedere...si parca totusi Humbert Humbert nu era asa batran...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

WoW ce nebunie se iubesc am dat cu sageata prea tare in e si sa indragostit de ea:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as intreba totusi ..daca ala n-ar avea bani ar mai fii aceeasi situatie ?:De dar poate totusi ... chiar e iubire...avand in vedere ca si-a infruntat proprii parinti ... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa nu ne imaginam noaptea nuntii... :spiteful: cica dragostea nu are varsta.. dar eu nu pot sa-mi dau seama cum o pustoaica de 17 ani se poate casatori cu cineva de 64 de ani... adica frate.. ai toata viata inainte si ti-o infunzi intr-un bosorog care-la cauta moartea pe-acasa? asta-i ceva in stilul lolita...  :Pe

[snapbacca]60798[/snapbacca]

 

 

poi chiar are toata viata inainte..cu cin stie cate milioane de verzisori in cont. cat crezi ca o mai duce ala? daca n-a si murit deja..de va ajitati voi aci :-)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...eu am 17 ani si in nici un caz nu ma gindesc sa imi irosesc viata cu un mos...numai cind ma gindesc la noaptea nuntii mi se face pielea de gaina...mie imi este mila si de mos si de fata...vai de viata lor :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×