Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

N-a zis cati ani are el.

 

Pai care ar fi motivul principal pentru care ar trebui sa vrea sa-l cunoasca din moment ce nu le place de el ?

 

Nu are cum sa le placa de el sau nu, din moment ce nu-l cunosc. Tatal ei stie ca ala e jumatate rom si asta e deajuns. Nu-i place mixajul lui de etnie, nu de el in sine, ca pe el nici nu-l cunoaste.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e creol ? Asta e important alb sa fie. :rot:

 

Si daca dupa un timp de mutat la el, se termina relatia voastra si te da afara, ce faci ?

Ai lui ar fi de acord sa te muti tu la el, sau locuieste singur ?

 

Si eu inclin sa cred ca relatia lor o sa se termine destul de repede si o sa ajunga pe strada iar de aici la produs .

Si toate astea pentru ce ?

Baieti gasesti pe toate drumurile !

 

Un baiat cu toate tiglele in cap nu i-ar cere prietenei sa se mute impreuna sau "sa fuga in lume".

 

Un baiat care isi iubeste prietena, intelege ca parintii ei nu-l vor si pentru binele ei o sa accepte intreruperea relatiei sau temporizarea ei .

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu inclin sa cred ca relatia lor o sa se termine destul de repede si o sa ajunga pe strada iar de aici la produs .

Si toate astea pentru ce ?

Baieti gasesti pe toate drumurile.

Daca are parinti ok, se muta din nou acasa daca ajunge sa o dea ala afara. Nu asta ar fi problema. Ce parinte normal si-ar lasa copilul in strada chiar daca a gresit ?

 

Problema e ca ei doi sunt inca verzi in cap, cel putin ea, nu stiu cate clase au terminate si ce prospecte de viitor au in ceea ce priveste vreun servici din care sa se intretina. Daca ala locuieste cu parintii, ma indoiesc ca vor fi aia de acord sa le aduca fiisu una in casa, pe care sa o intretina cu mancare, adapost si poate si bani. E absurd. Daca ala e adult, locuieste singur si are de munca, sigur intra la apa daca se muta cu o minora.

 

 

Ea la varsta asta nu judeca normal lucrurile. Pentru ea totul e kisses and f**ks, momentan. Sa incerci sa discuti rational cu o adolescenta indragostita e ca si cum te-ai lupta cu morile de vant.

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sfatul meu e sa te mai gandesti. In plus, asteapta, dupa patru luni, nici tu nu il poti cunoaste atat de bine, cu atat mai putin parintii tai.

Editat de Miss_Nobody
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sta cu ai lui ... dar e dispus sa inchirieze ceva sa stam amund :P

E dispus ? Cati ani are baiatul ? Are servici ? Castiga indeajuns incat sa intretina un apartament sau garsoniera, plus intretinere, plus mancare, plus alte costuri de viata, plus pe tine ? Cu ce se ocupa ? Sau primeste zestre de la ai lui cand se muta ?

Tu ai terminat liceul ? Ai o meserie, o profesie, te poti angaja ca sa aduci si tu bani in casa ?

 

Te-ai gandit la toate astea ?

Editat de Naeema
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sta cu ai lui ... dar e dispus sa inchirieze ceva sa stam amund :P

Prieteneste vorbind, nu te muta cu el. E PREA DEVREME!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E dispus ? Cati ani are baiatul ? Are servici ? Castiga indeajuns incat sa intretina un apartament sau garsoniera, plus intretinere, plus mancare, plus alte costuri de viata, plus pe tine ? Cu ce se ocupa ? Sau primeste zestre de ai lui cand se muta ?

Tu ai terminat liceul ? Ai o meserie, o profesie, te poti angaja ca sa aduci si tu bani in casa ?

 

Te-ai gandit la toate astea ?

Are 22 de anii.. da are un serviciu lucreaza la un Fast food

 

Sfatul meu e sa te mai gandesti. In plus, asteapta, dupa patru luni nici tu nu il poti cunoaste atat de bine, cu atat mai putin parintii tai.

Chiar daca il cun de putin timp a facut multe pentru mine mia aratat ca ma iubeste cu adevarat ...vine pe jos o ora ... ca sa poata sa stea cu mine afara 10 min

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sta cu ai lui ... dar e dispus sa inchirieze ceva sa stam amund :P

 

Eu cred ca faci misto de noi !

 

Are 22 de anii.. da are un serviciu lucreaza la un Fast food

 

 

Chiar daca il cun de putin timp a facut multe pentru mine mia aratat ca ma iubeste cu adevarat ...vine pe jos o ora ... ca sa poata sa stea cu mine afara 10 min

 

Superserviciu si supersacrificiu ! :crazy:

Editat de romania inedit
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×