Sari la conținut
Forum Roportal
ALBERT SENIOR

Viata de burlac pro si contra

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am 41 de ani ...

 

La varsta asta multi celibatari inca n-au inceput viata in lumea emancipata. Tu cam fredonezi melodia "Nici cu tine, dar nici fara tine nu pot sa traiesc" ... Vicii, naravuri de care nu te poti debarasa ca de restul posesiunilor ai scapat deja cu usurinta.

Se cheama un nou inceput, daca te vindeci, daca ramai pensionat la fel va merge spre o noua viata, dar tu trebuie sa iei carma-n mana. Cine a zis ca-i usoara viata???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca albert al nostru s-a recasatorit intre timp...shhhh....poate ne povesteste :roll:

 

sau exploreaza marketul de joburi, alearga sa arete mai atletic, e multe de facut cand vrei sa cuceresti femei :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca albert al nostru s-a recasatorit intre timp...shhhh....poate ne povesteste :roll:

 

nu , a deschis acelas topic pe softpedia, tot fara succes si alte comentarii.

anunta si pleaca, un gen de matrimoniale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca a vrut sa vada daca gaseste a 6-a nevasta si cum spunea cineva mai sus si eu ma asteptam sa gasesc aici o dezbatere despre burlacie si poate ca ar merita sa vedem niste puncte de vedere pentru ca e tot mai des vehiculata ideea de burlacie - cica ai mai multa libertate, ca e mai usor sa fii burlac decat sa iti asumi responsabilitatea unei familii, ca de ce sa suporti mofturile nevestei/iubitei cand poti foarte bine sa stai sa te uiti la meciuri de fotbal :dwarf: , sa bei bere :drinks: si sa frunzaresti ziare in loc de a duce gunoiul, sa mergi la cumparaturi ca sa aiba cine sa impinga cosul si altele de felul asta :think:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×