Salt la continut

Fotografie
- - - - -

Corel Draw

• Te rog sa te conectezi pentru a raspunde
8 replici la acest subiect

#1 MCLJ

MCLJ

Boboc

• Members
  • Strica
  • 13 mesaje

Scris 27 May 2007 - 10:10 PM

salut,

caut sa fac un schimb.. sunt nou-venit la Bucuresti de la londra, unde am trait 15 ani. acolo studiile de Engleza au fost specializarea mea scolara, de la GCSE la A-Level pana la BA (facultate/uni). am si actele de acreditare ca dovada..

schimbul care il sugerez.. daca este un designer care stie sa lucreze bine in Corel Draw si ar dori sa-si imbunatateasca Engleza, propun sa facem un schimb, meditatii de Engleza pentru mediatii de Corel Draw (v12 sau peste)

daca v-ar interesa.. mateiclej@yahoo.com
  • 0

#2 kiti25

kiti25

Ghiocel

• Members
  • 1 mesaje

Scris 28 August 2007 - 10:15 PM

salut,

caut sa fac un schimb.. sunt nou-venit la Bucuresti de la londra, unde am trait 15 ani. acolo studiile de Engleza au fost specializarea mea scolara, de la GCSE la A-Level pana la BA (facultate/uni). am si actele de acreditare ca dovada..

schimbul care il sugerez.. daca este un designer care stie sa lucreze bine in Corel Draw si ar dori sa-si imbunatateasca Engleza, propun sa facem un schimb, meditatii de Engleza pentru mediatii de Corel Draw (v12 sau peste)

daca v-ar interesa.. mateiclej@yahoo.com

corel draw se invata foarte usor... pt ca este un program simplu.
  • 0

#3 Hetzenauer

Hetzenauer

Boboc

• Members
  • Strica
  • 8 mesaje

Scris 01 September 2007 - 03:36 AM

:flowers: :flowers: probabil ca nu folosesti nici 1% din ce poate Corel Draw, daca spui asta.
  • 1

#4 harald

harald

assertive

• Gold Member
  • StricaStricaStricaStricaStricaStrica
  • 11334 mesaje

Scris 01 September 2007 - 10:21 AM

:flowers: :flowers: probabil ca nu folosesti nici 1% din ce poate Corel Draw, daca spui asta.

Subscriu. Probabil e de neimaginat pentru ea că figura lui Hedy Lamarr e realizată de fapt n Corel Draw.

"In 1998, a vector illustration of Lamarr's face was used by Corel Corporation on the packaging and in the publicity for its CorelDraw 8 software"

Aceast mesaj a fost editat de harald: 01 September 2007 - 10:33 AM

• 0

#5 Daniel M

Daniel M

Ghiocel

• Members
  • 1 mesaje

Scris 17 March 2009 - 02:17 PM

Buna,

Am o mica problema in corel (am patito si in 11 si in 14), cand am de printat un fisier mare imi apar miste pete albe (dreptunghi sau patrat) peste grafic si nu pot sa le scot decat daca afc esport in format jpeg si pe urma printez. stie cineva de la ce apar acele pete si cum pot fi scoase?

Daniel M
  • 0

#6 eeea

eeea

Garoafa

• Full Members
  • StricaStrica
  • 54 mesaje

Scris 17 March 2009 - 08:59 PM

nu stiu dar ma intereseaza ce poti face cu el si daca se descarca free .
  • 0

#7 Arcadia@

Arcadia@

Love And Peace

• Silver Member
  • StricaStricaStricaStricaStricaStrica
  • 2620 mesaje

Scris 12 May 2009 - 03:28 PM

Buna,

Am o mica problema in corel (am patito si in 11 si in 14), cand am de printat un fisier mare imi apar miste pete albe (dreptunghi sau patrat) peste grafic si nu pot sa le scot decat daca afc esport in format jpeg si pe urma printez. stie cineva de la ce apar acele pete si cum pot fi scoase?

Daniel M

Dai un View >> Wireframe , vezi poate ti-au ramas niste patrate din greseala p-acolo.
  • 0

#8 pagetoc

pagetoc

Ghiocel

• Members
  • 3 mesaje

Scris 29 July 2013 - 03:37 PM

Pentru tutoriale in limba romana, gasiti aici:

Corel draw tutorials

• 0

#9 The Jok3r

The Jok3r

Ghiocel

• Members
  • 1 mesaje

Scris 04 May 2017 - 05:21 PM

Ai aici un link de la youtube care te invata in romana. Este foarte explicit si e ok.

• 0