Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ti-a venit cadoul :

 

 

catgiftbox.jpg

Editat de Sherlock
  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragut! :smile:

Multumesc pentru toate cadourile frumoase pe care mi le aduci si Sarbatori fericite! 

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa va aduc si eu ceva. 

Diesel, cea mai iubitoare pisicuta din univers. Se vede pe fata ei cat ma iubeste, da? :laugh:

dies.thumb.jpg.a41708a989fff129b502e2d583e19f63.jpgdiesel.thumb.jpg.b2239f004db7bfb7e0068126cd2a23e5.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In prima poza zice : "Mi-ai cerut permisiunea inainte sa faci aceasta poza?"

Si in  a doua : "Eu stau la tine in brate, dar sper ca nu iti imaginezi ca tu esti sefa!"

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Fiero a spus:

Se vede. Se uita fix in ochii tsi. Parca e un copil.

Da, exact asa se uita. E un copil capos cum n-am pomenit, chiar si cand se uita iubaret la mine tot imi arata un colt sau cat de neagra e in gura, sa nu uit cine e sefa. Mai e si zodie Taur, asta daca exista zodii la mazte. :laugh:

Acum 2 ore, Sherlock a spus:

In prima poza zice :

In prima poza e fata ei criminala: ''fugi sau mori!' Pe cat e de mica, pe atat e de bataioasa si razbunatoare cand i se pare ei ca o nedreptatesc. Adica: io stau pe canapea, ea e lipita de mine, eu ma duc in bucatarie, ea se aseaza comod in locul meu, ma intorc si vreau s-o dau la o parte iar ea imi sare cu ghearele in spate. So, clar am nedreptatit-o, cum am indraznit s-o mut din locul meu? Din fericire uita repede, e cea mai dragalasa si vorbitoare pisica ever.

:notworthy:(Este una dintre pisicile salvate da Darianna de la moarte, la propriu - parte din familia noastra pisiceasca si nepisiceasca din 2014)

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello

Pen ca si tu esti cu Netflixu, am trecut sa iti zic ce am aflat si eu azi

Daca schimbi limba la interfata ( adica iti setezi tot contul pe alta limba - de preferat una pe care sa o stii si tu), iti pot apare alte filme

De multe ori se fac contracte pentru prezentarea unori filme sau subtitrarea lor in alte limbi, dar cei care se ocupa de asta nu se mai sinchisesc sa le puna si pe interfata unde nu au subtitrare.

Am verificat si eu, de exp Prison Break nu il am decat pe engleza si spaniola. Homeland la fel. Deocamdata doar astea m-au interesat.

Oricum, sa stii, cand prietenii de peste hotare se lauda ca au ceva in grila Netflix si tu nu ai, schimba interfata in alta limba.

Netflix nu face cotracte pe tari, face acelasi contract pentru toate tarile.

Daca in anumite tari nu se difuzeaza un film sau un serial, este cenzurat din motive politice, economice sau de alta natura in tara respectiva.

 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un revitalizant cu vitamine special pentru tine:

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×