Sari la conținut
Forum Roportal
Diela

Dormitorul zodiei tale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu is mai dus, recunosc, dar pentru mine, daca se poate, camera de dormit (dormitorul) e bine sa nu fie aceeasi cu camera de sexat (sexorul, sau cum s-o fi numind). Dormitorul trebuie sa fie confortabil pentru dormit, in culori pale, placute ochiului, cu priveliste frumoasa seara si cu multa lumina dimineata. Sexorul, ca sa ii zicem asa, acolo nu trebuie sa calce raza, si sa aiba carlige peste tot :P , in culori rosu, negru, sau ceva suparat in orice caz.

 

Ca dormitor, ala unde zice rac, imi place cel mai mult. Sau mai exact, numai ala. Nu stiu de minte subversiva a asociat acele dormitoare cu zodiile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai pe gustul meu e la Fecioara. Ce-i porcaria aia, io-mi doresc piscina, da' nu in camera unde dorm. Ma mai trezesc noaptea sa ma duc la baie si ce fac, imi rup gatu' cu piscina aia acolo?

 

 

s-ar putea sa nu fie piscina, ci pictura 3d, dar tot naspa e :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dormitorul ala numai lui Bond ii poate place. James Bond.

 

BTW, trebuie zugravit si sanat la doua luni din cauza mucegaiului...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu is mai dus, recunosc, dar pentru mine, daca se poate, camera de dormit (dormitorul) e bine sa nu fie aceeasi cu camera de sexat

 

 

chiar ma gandeam ca am vazut multe din decorurile alea in reclamele la videochat :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Thank you.Fara plante...eu-s mort dupa ele.Nu pot concepe un loc fara flori sau plante.

 

Oh..am uitat sa adaug sculptura asta lucrata de mana de taranii mestesugari Mayasi.Este cam de 60x35cm.O am in loft pe perete.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

v-aţi dori să fie aşa?

Mie cel mai mult imi place dormitorul pentru sagetator.Pusca 100%

Chiar as sta intr-unul asemanator.

Verile nu ar mai trebui sa fac dus atat de des...si masajul seara ar fi asigurat. Vara m-as racori de numa si iarna as putea inota in voie in apa calduta din casa.

Plus ca, daca as mai avea si un simulator de valuri, muzica apei ar fi curata terapie!

Si pentru zorii zilei...ce inviorare.Lux

:ok:

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×