Sari la conținut
Forum Roportal
Diela

Dormitorul zodiei tale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Infara de dormitorul Racului nu-mi place nici unul dintre toate alea, cu atat mai putin ala al zodiei mele, Taur, dar care totusi nu e atat de hidos ca al Leului. :rot:

 

Asta e genul meu de dormitor. De la culoarea de pe pereti, pana la mobila de culoare inchisa in contrast cu lenjerie alba. Urasc orice altfel de culori in lenjeriile de pat. Numai albe sau culoarea untului imi plac. Sa nu vad in fata ochilor pe alea cu flori, frunze, dungi, buline, etc. Iar culoarea mov pur si simplu o detest.

 

10-ways-bedrooms.jpg

 

 

Ce-i porcaria aia, io-mi doresc piscina, da' nu in camera unde dorm. Ma mai trezesc noaptea sa ma duc la baie si ce fac, imi rup gatu' cu piscina aia acolo?

Faci pipi in piscina. :lol:

 

am impresia că acest topic se tranformă într-unul pt secţiunea "casa şi grădina" :)

Vezi sa nu se transforme in "Casele, vilele, apartamentele, garsonierele, masinile si gradinile userilor " :)

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place dormitorul zodiei mele(Sagetator), fiind innebunita dupa inot, dar as vrea sa incerc si dormitorul Capricornului.

 

Mie cel mai mult imi place dormitorul pentru sagetator.Pusca 100%

Chiar as sta intr-unul asemanator.

Verile nu ar mai trebui sa fac dus atat de des...si masajul seara ar fi asigurat. Vara m-as racori de numa si iarna as putea inota in voie in apa calduta din casa.

Plus ca, daca as mai avea si un simulator de valuri, muzica apei ar fi curata terapie!

Si pentru zorii zilei...ce inviorare.Lux

:ok:

Perfect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca au incurcat gemenii cu balanta.

Nu-mi place dormitorul ala mov cu papusele, desi cind eram copil aveam ceva in genul ala.

 

Iarasi unele se aseamana destul de tare, pe culori neutre.

La berbec, iarasi nu cred ca merge camera aia alba, ceva cu rosu trebuia.

 

Io vreau culori solare si natur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda, e practic

arunci o găleată de apă pe jos, dai cu mopul şi ai rezolvat curăţenia

dar şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce naiba cauta pisicina in dormitor?Nahhhh

 

Eu vreau de la Gemeni ca are instalatia de brad prinsa de pat. E in acord cu sezonul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Urasc orice altfel de culori in lenjeriile de pat. Numai albe sau culoarea untului imi plac. Sa nu vad in fata ochilor pe alea cu flori, frunze, dungi, buline, etc. Iar culoarea mov pur si simplu o detest.

 

 

diferenţă:

mie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×