Sari la conținut
Forum Roportal
fast_motion

Everything goes

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Billy Connolly, ''I've never found the English equivalent for FUCK OFF''.

Imi place accentul. Urmaresti show-ul lui Craig Ferguson ? E bestial ca si camasa lu asta din videoclip. :lol:

 

Craig Ferguson - Scottish Manhood

 

:rot:

 

 

 

http://www.youtube.com/user/Fergufool#p/u/13/CVtzhwjnGlc

 

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Naeema isi pierde vremea in fiorduri educand un foca :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am incercat niciodata sa agat in biserica, insa este definitiv pe lista galetii mele dupa ce am vazut clipu asta dar mi-e frica sa nu dau peste vreo religious freak... sunt printre oamenii care ma sperie cel mai mult :blink:

 

 

imi imaginez cum ar proceda un preot cand vine o domnisoara la spovedanie: ia un piept de aer adanc si spune *eu pup poala popii, popa pupa poala mea* de 10 ori la rand pana sa iti pierzi rasuflarea si dumnezeu iti va ierta pacatele. daca nu reusesti din prima poti sa mai incerci de cateva ori dar tot v-a trebui sa te bag in altar si sa te exorcizez... dayum, i should've been a priest!!

Editat de fast_motion

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi eram pe Youtube, cautam ceva muzica romaneasca si dau de Pepe vaitandu-se la microfon cu o lălăială patetica probabil despre fosta lui chieridă.

 

Dedesuptul clipului citesc comentariul urmator. Am ras cu lacrimi si la comentariul aluia si la balada de inmormantare a drăgostii lu Pepito. :rot:

 

bai nene ce le place la romani sa planga, fratilor treziti-va din melancolie ! Desteapta-te romane !!! D-aia nu merge nimic in tara asta, ca unii fura cand altii dorm sau plang !! Are voce Pepe, dar prea mult aoleu de prostit pe prosti si la OTV la fel !

 

disturbViewers 6 months ago

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce jeg de cantec... corcitura de manea varza cu latino, versuri inculte, melodie prost executata, tinut vestimentar excrecabil si aparitie infricosatoare. si fara sa fi vazut cine ce canta ar fi fost ceva de genu, i don't wtf that is but somebody please make it stop... now!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×