Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Trupe de baieti!

Postări Recomandate

Mai vechi sau mai noi, in principiu, trupe si melodii care ne fac nostalgice. :wub: Ca nu vad sa posteze vreun baiat aici... :lol:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica trupe din alea de ne placeau in liceu?

Noi eram disperate dupa Backstreet Boys :focus:. In sala de clasa ( care era, de fapt, laboratorul de biologie), acoperiseram toate plansele (inclusiv aia cu evolutia omului) cu postere ale astora...pana s-au enervat baietii :D si ni le-au rupt. Ce vremuri... :wub:...da' si acum le stiu versurile tuturor melodiilor . :focus:

 

 

Apoi , bai, cand am implinit io 14 ani :focus: , am primit o caseta cu astia. :focus:

 

Tot de prin epoca mea :

 

 

 

Cand a rasarit 'n sync-ul, imi trecuse deja apetitul pentru gen. Da' o sa spun si acum ceea ce ziceam si atunci, cu alte cuvinte :o: 'N Sync sucks :D

Editat de Sheeva
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da... cred ca NKOTB au fost primii din seria asta. Dupa aia au fost Take That. Cand eram eo clasa a saptea si nu incepusem inca amorul posterin , cee mai suspinau fetele mai mari de pe la bloc cand canta asta la MTV :wub:

Si ca sa fiu sincera, Take That nu-mi placeau atunci, insa sunt singurii din seria asta care-mi plac acum, in viata de (cica) om adult. Si au scos si melodii faine de cand s-au reunit, bravo lor.

Mai sunt si acum niste papagali care abordeaza genul. Oite-i colea cum se misca ei, cum debordeaza ei de (cica) masculinitate dansanta. :haha: Niste nenorociti care profita de adolescenta fetelor cu cosuri. :haha:

 

 

Am gasit un top f tare. Copchila din mine SE BUCURA :D (totusi) ca BSB sunt primii. :cheer:

http://top40.about.com/od/top10lists/tp/boyband10.htm

 

 

 

 

P.S. Aia zice ca... Boyz II Men sunt si ei boy band. Cum naiba, ca astia si cu Take That-ul mi se par net calitativi peste toti ceilalti papagali cantatori?

 

 

:crazy:

Editat de Sheeva
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry:

Ce bine era daca topicul se intitula "trupe de baieti si trupe de fete". Asa as fi putut scrie si despre pasiunea de a fi ascultat si melodiile trupei ASIA :crazy:

:scenic:

Nu spune nu se poate,

Te vreau cat mai aproape ,

Sa simti caldura din inima mea,

Acum cand noaptea vine,

Te-astept sa vii langa mine....

 

:scenic:

Editat de Sheeva
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce ma, ai nostri ce au?! Ia urmariti-l pe baiatul blond, ce gesturi frumoase face el cu manutele.

 

ce-aaaai, ma?! :beee:

 

P.S. Aha, sigur nu o sa posteze nici un baiat.

 

Aha, special ai facut-o. :lol:

 

Take That nu-mi placeau atunci, insa sunt singurii din seria asta care-mi plac acum, in viata de (cica) om adult. Si au scos si melodii faine de cand s-au reunit, bravo lor.

 

Take That, daaaa... :wub:

 

:cry:

Ce bine era daca topicul se intitula "trupe de baieti si trupe de fete". Asa as fi putut scrie si despre pasiunea de a fi ascultat si melodiile trupei ASIA :crazy:

 

Pai deschidem si trupe de fete, separat. :spiteful:

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×