Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Diferenta mare de varsta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai poate a luat-o pentru ca s-a gandit ca mai incolo el o sa se combine cu fata ei si o sa ramana o familie .

 

Cred ca diferenta de varsta nu trebuie sa fie mai mare de 20 de ani, adica relatia poate sa functioneze daca el are 36 si ea are 16 . :huggles:

stii ce nu am inteles eu niciodata ? voi, barbatii aveti orbu' gainii ? nu pricepeti ca alea cu 90 de ani mai tinere stau cu voi pentru ca au un interes ?

Editat de Strutella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stii ce nu am inteles eu niciodata ? voi, barbatii aveti orbu' gainii ? nu pricepeti ca alea cu 90 de ani mai tinere stau cu voi pentru ca au un interes ?

 

Pai toate femeile sunt pe interes, si astea mai micile au un interes punctual sau economisesc niste cheltuieli, nu vor chiar tot .:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai toate femeile sunt pe interes, si astea mai micile au un interes punctual sau economisesc niste cheltuieli, nu vor chiar tot .:yahoo:

si pe langa faptul ca au carnita proaspata, va puteti arata si muschii ca na...sunt mai naive :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pe langa faptul ca au carnita proaspata, va puteti arata si muschii ca na...sunt mai naive :o:

 

Sunt mai dornice si cand dau de bine nu cauta alt bine sa nu creada lumea ca sunt curbe . :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta sa o crezi tu....

 

Macar iesi mai ieftin si poti sa te scoti gandindu-te ca relatia oricum nu avea cum sa mearga, avand in vedere diferenta de varsta si alte aspecte .:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pe langa faptul ca au carnita proaspata, va puteti arata si muschii ca na...sunt mai naive :o:

alea mai tinere zici tu, ca-s mai naive...

asa spun si alea de 60 de ani despre cele de mai tinere; tinere ce pot avea 50-40-30 de ani. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alea mai tinere mai scad pretul si mai fac si promotii plus diverse oferte speciale, plus ca aduc un aer proaspat in relatie, mai ales daca au cunostinte tot la fel de tinerele ca si ele .

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:rot:

cam asa este- majoritatea tipilor mai in varsta prefera prospaturile; cica "de ce sa f*t una

una batrana cand este piata plina de femei pana in 22 de ani?!"

 

acu, nu pot sa zic cine are greseste; ori masculul ce cauta gerovital, ori pustoaica ce-l vede inconstient pe tac'su.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai astea mai batrane vor sa se marite si/sau raman gravide .

 

Atunci cand oamenii au de ales, se gandesc ca in loc sa prapadeasca banii cu o zbarciturra, mai bine investesc intr-o prospatura .

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×