Sari la conținut
Forum Roportal
protoTIPA

recomandari de locatii cu solar in bucuresti

Postări Recomandate

FASHION SALON

Calea Mosilor 260

 

sunt cele mai bune conditii(parerea mea)...daca vrei iti dau si un nr. de tel.

 

chiar te rog;)

 

FASHION SALON

Calea Mosilor 260

 

sunt cele mai bune conditii(parerea mea)...daca vrei iti dau si un nr. de tel.

chiar te rog;)

dar mai da-mi si detalii pls: conditii, pret, ce aparate au etc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt aparate de ulima generatie (ergoline parca se numesc)care te bronzeaza in functie de tenul pe care il ai...asa mi au explicat cei de acolo...si la mine a dat rezultate.

preturile sunt convenabile de la 25.000min. poti sa iti faci si abonament dar depinde cat de des te duci.

mie mi s a parut interesant faptul ca se tine cont de tenul pe care il ai si nu te bronzezi asa dupa cum vrea aparatul.

ti am trimis si un nr de tel cred ca l ai vazut... :blink:

Editat de adina_0609

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Romano Americana Bd Expozitiei,15mii minutul chiar daca asta e singurul la care m-am dus nu prea ti l-as recomanda pentru ca nu schimba des neoanele :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sos Pipera Tunari nr 36,Desire Solarium se numeste,au 2 aparate,un ergoline 500 orizontal si un vertical sunvision si sunt f bune.Bronzeaza f bine si salonul este foarte curat.Eu merg regulat si minutul costa 1.8 Ron (18 mii vechi).Pararea mea ca trebuie sa incercati.Multi clienti care mergeau in dorobanti se duc acolo,e mai ieftin ca in dorobanti si calitate f buna,relaxanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, este un salon la Unirii, Zattara se cheama, nu vreau sa il laud sau mai stiu eu ce, este al unui amic de-al meu, preturile cred ca o sa faca acum 1,5 lei/minutul. Pot sa va asigur insa ca el cu asta se ocupa, importa aparate de bronzat si schimba lampile la timp. Oricum, nu va mai uitati la marcile aparatelor, stiu de la el ca toate bronzeaza la fel, depinde doar de lampi sa fie schimbate la timp. Aparatele arata foarte bine, are si verticale si orizontale.

Iar treaba aia cu tipul de ten...sa fim serioase!!! nu mai credeti in toate porcariile de marketing!!

As fi vrut sa va spun sa nu mai faceti solar ca dauneaza pielii, eu am reusit sa scap de obsesia pentru bronz...cand m-am uitat pe corpul meu si mi-am vazut un numar alarmant de alunite, pe care nu le aveam inainte....:roll:

A! Si inca ceva, daca va duceti, mergeti la black power, ala bronzeaza cel mai bine la corp si mai este unul cu aroma therapy care bronzeaza foarte bine la fata si are o briza super cu miros de citrice. Si imi mai place ca din cand in cand iti poti pulveriza apa pe fata sau corp daca te-ai incalzit mai tare.

Editat de Carrye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg in Crangasi,sunt cateva saloane destul de klumea,10.000minutul si schimba des neoanele,deci dupa 50 de minute sunteti negre

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci ...eu sunt aja mai alba la piele si vreau sa stiu dak ma inrosesc rau dak stau sa zicem 10 min sau 5 min pe zi? ca aja imi zicea o colega :) si as vrea sa stiu aaaa nush cn a zis mai sus de ala care bronzeaza pe toate tipurile de piele adik ma rog pe culoare ....deci vreau sa stiu dak ma inrosesc aja rau ...:P :pardon: ms pt cn mar putea ajuta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×