Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Ce o sa va puna capat?

Postări Recomandate

Aici nu scriem ca o sa dea o masina peste noi sau ca o sa ne pice caramizi in cap sau mai stiu eu ce alte chestii. Exista anumiti factori de risc ce ne determina o predispozitie spre anumite boli. Dupa parerea mea este interesant de gandit.

 

 

Mai,dar incapatanat mai esti,zau,parca ai fi sora-mea!

Factorii de risc? Da' la cancerul mamar te-ai gandit? Nu? De ce? Doar esti fetita!

 

Sunt transexual.

Postezi ceva legat de subiect sau continui sa fii pe langa? Daca e a doua varianta, te poftesc politicos afara. Cat se poate de politicos. :)

 

 

De unde sa stiu io ce esti tu?

La profile scrie ca esti fata, nu ca esti... Da' daca te-ai suparat te salut,bye!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai,dar incapatanat mai esti,zau,parca ai fi sora-mea!

Factorii de risc? Da' la cancerul mamar te-ai gandit? Nu? De ce? Doar esti fetita!

 

 

 

 

De unde sa stiu io ce esti tu?

La profile scrie ca esti fata, nu ca esti... Da' daca te-ai suparat te salut,bye!

Aipa. Poate o sa te numeri printre aia 2% dintre barbati care "dezvolta" cancer mamar. :)

Pai bai Kussty, care esti tu Kussty:

1. Nu am istoric familial de cancer mamar

2.Deocamdata n-am peste 30 de ani (de regula cancerul mamar nu apare la "fetite" ca mine, ci la femei cu varsta inaintata)

3.Nu m-am expus la prea multe radiatii la viata mea

4.Menstruatia mi-a venit la 13 ani si ceva (daca vine la o varsta mai mica de 11-12 ani si menopauza apare mai devreme, fapt ce expune persoana la cancer mamar)

5.N-am facut tratament cu hormoni

 

Na aici motive.

Editat de Xylia
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Boala lu' Calache':doh:

 

Ce-i aia?

 

Bine,sa nu fiu off ca iarasi te superi.La mine in familie s-a murit de inima rea,na! E bine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-i buna aia cu muritu de inima rea...

 

as prefera sa mor fara sa sufar, overdose of xanax, prozac, amitriptilina, valium luate c-un vin si-o tigara buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mneah, sinuciderile nu se pun.

 

Nu mori de la supradoza de benzodiazepine. Doar daca esti astmatic...o sa ti se relaxeze diafragma pana n-o sa mai poti respira si in final ti se relaxeaza si inima.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaaaa...atunci ceva legat de stomac, am pus-o deja de-un vazut '' de luminita'' timp de 3 minute de la un ulcer perforat...so, lulele, stres, vin, imparteli, chestii, trestii...da, de ulcer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-i buna aia cu muritu de inima rea...

 

as prefera sa mor fara sa sufar, overdose of xanax, prozac, amitriptilina, valium luate c-un vin si-o tigara buna.

 

 

Da' de ce nu-i buna? Mai, tu crezi ca ai mei au avut de ales?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×