Sari la conținut
Forum Roportal
Vasy.p

Emag isi bate joc de clienti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

OK, dar ce avea totusi laptopul?

 

 

Placa de baza nu se alimenta corect - cel putin asa mi-a spus cel care l-a rezolvat.

 

Ideea e ca omul respectiv mi l-a adus rezolvat dupa doua zile, si de atunci a mers ok 8)

 

Iar astia de la emag m-au plimbat o gramada de timp si degeaba, ca nu i-au facut nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am avut probleme cu e-mag. Probabil ai avut ghinion, se mai intampla. Sau poate e-mag uraste oltenii 8)

 

Service-urile de obicei sunt frectii. Ele exista ca sa iti dea motiv sa schimbi produsul (adica te duci cu el stricat, ei il strica de tot, dup-aia certifica faptul ca produsul s-a stricat singur deci trebuie inlocuit).

Fa-le la aia de la service o reclamatie la OPC, ca dureaza putin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa va spun si eu ceva ?

Referitor la statutul Romaniei in lume

Am fost in destule tzari - pe destule continente - DOAR IN ROMANIA marea majoritate a computerelor se vand fara sistem de operare - asa ceva nici macar in Africa nu gasesti, pana si acolo au sistem de operare instalat (si pretul inclus in cel al computerului) 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost in destule tzari - pe destule continente - DOAR IN ROMANIA marea majoritate a computerelor se vand fara sistem de operare - asa ceva nici macar in Africa nu gasesti, pana si acolo au sistem de operare instalat (si pretul inclus in cel al computerului) 8)

Au inceput sa apara si la noi astfel de sisteme cu Win 7 Home instalat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am avut probleme cu e-mag. Probabil ai avut ghinion, se mai intampla. Sau poate e-mag uraste oltenii :D

 

Service-urile de obicei sunt frectii. Ele exista ca sa iti dea motiv sa schimbi produsul (adica te duci cu el stricat, ei il strica de tot, dup-aia certifica faptul ca produsul s-a stricat singur deci trebuie inlocuit).

Fa-le la aia de la service o reclamatie la OPC, ca dureaza putin.

 

 

Nu mis oltean - mis ardelean - dar poate astia urasc pe toata lumea, mai ales pe cei care au facut greseala sa le devina clienti.

 

Scorpioane,

 

 

ei au refuzat sa-mi schimbe produsul, desi se lauda ca iti schimba sau iti dau banii inapoi in 30 de zile, pentru ca era ambalajul desfacut.

 

Si nici garantia nu au facut-o (am platit eu bani din buzunar altcuiva care sa rezolve problema, ca doar daduse aproape 4000 de lei pe un produs pe care nu puteam sa-l folosesc)

 

ADICA: NU-L SCHIMBA DECAT DACA TU L-AI PRIMIT SI TE-AI UITAT FRUMOS LA AMBALAJ, FARA SA-L DESCHIZI. CA DOAR TI-AI CUMPARAT UN LAPTOP SA TE UITI LA O CUTIE DE CARTON SIGILATA.

 

:good: :king2:

 

DAR , AI DREPTATE, E TAXA PENTRU CA STAM IN ROMANIA.

 

ADICA BATAIA DE JOC ROMANEASCA! NU O SA EVOLUEZA TARA ASTA NICIODATA - POATE DOAR DUPA CE VOM PLECA TOTI AFARA SI VOR RAMANE SMECHERII INTRE EI!

 

 

 

Ia uitati-va aici ce a mai debitat mintea emagului:

 

"""""

Carduri Cadou

Cel mai simplu mod de a face exact cadourile pe care şi le doresc cei dragi.

 

Eşti

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce am auzit eu de emag e ca nu prea au probleme cu produsele in general, dar daca ai avut ghinionul sa ai probleme cu vreunul, te-ai dus, pentru ca stau prost pe partea de service. (cel putin asa se zice, ca sunt foarte lenti)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×