Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

dilema mea sentimentala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iete,am fost la padure si ti-am adus urzici sa gatesti.

Azi gatesti tu ca eu ma duc la striptease ! vine vedeta Amicu ! :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa, da-i apa la moara. :beee:)

Eh, acum daca tot a fost infaptuit raul iar sansele-mi sunt definitiv compromise ... pai daca el te asteapta cu mancare de urzici, tu dupa aia nu-l astepti cu catran? :o:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa, da-i apa la moara. :o:)

Eh, acum daca tot a fost infaptuit raul iar sansele-mi sunt definitiv compromise ... pai daca el te asteapta cu mancare de urzici, tu dupa aia nu-l astepti cu catran? :P)

taci ma ca il sperii ! nu vezi ca e timid ? tz, tz :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...da' daca e iubire, nu mai conteaza nimic altceva.

Bine ar fi sa fie asa. Nu in cazul meu, ci in general. Din pacate, iubirea este un sentiment atat de fragil .... :beee: ... si atat de efemer... :o: ... mai ales atunci cand este in exces ( ceea ce nu e cazul).

Ai grija ce-ti doresti! :P

Zi. :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea mea catre domniile voastre este : considerati ca o astfel de relatie are sanse de reusita?

daca vrei sa estimezi sansele de reusita uita-te la ajutor, confort si acceptare.

 

Te ajuta in provocarile pe care le ai? Iti da sfaturi bune? Pune mana cand ai nevoie sa puna mana?

Iti ofera confortul de care ai nevoie? Te simti linistita langa el? Impacata?

Te accepta asa cum esti sau cauta continuu sa te schimbe ori iti reproseaza continuu aceleasi chestii pe care tu le vezi minore sau nerelevante?

 

Este ceva reciproc? adica... tu il ajuti? ii oferi confortul pe care il cauta? il accepti asa cum e?

Editat de CavalerulJedi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsul este , la toate intrebarile, "cam da". El nu este de acord cu o latura a mea si vrea sa o cenzurez, in rest e ok. Pana acum n-am observat chestii la el care sa ma incomodeze atat de tare incat sa vreau sa le schimb.

Altceva lipseste. Si mai stim amandoi si ce anume. Asta-i viata. :beee: Problema e ca dupa incidentul din toamna niciunul dintre noi nu stie daca sa se resemneze ( desi resemnare suna urat, insa la nivel rational fiecare are ceea ce isi doreste, in cea mai mare parte) sau sa... mai astepte. La intrebarea asta poate insa doar Dumnezeu o sti sa raspunda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×