Sari la conținut
Forum Roportal
Dark Joker

Tableta grafica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ei bine,mult mai vbesty grimmjow,dar multumesc pentru sustinere.Eu sunt de parere ca majoritatea desenatoriilor isi petrec timpul pe desenatori.ro nu pe forum,deci,evident,nu prea este multumitoare lista de prieteni dp forum...:D pe mn nu ma ajuta,se pare...

da,intr-adevar vorbesc mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multi sunt pro pentru idei ca chat-ul si lista de prieteni...dar macar ne vede cineva??

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce aveti mai cu Grimmy ca vrea sa faca rank la forum?:]] Kiddin`,cand esti frustat vorbesti mult...ca toata lumea,logic :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce aveti mai cu Grimmy ca vrea sa faca rank la forum?:]] Kiddin`,cand esti frustat vorbesti mult...ca toata lumea,logic :blink:

well..i`n not the only one who does that =]siii...ma abtin.ya know :tooth:

 

well..i`n not the only one who does that =]siii...ma abtin.ya know :tooth:

and...sa nu ne abatem de la subiectul topicului ^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o idee buna. Facem si functionalitatea cu lista de prieteni, dar dupa ce terminam noua aplicatie de desenat. Le luam pe rand. Pentru noua aplicatie e nevoie de o luna, pentru a elimina si erorile care sunt acum si de a fi stabila. Am inceput deja, deci peste 4-5 saptamani vom incepe si realizarea prieteniilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faceti mai intai aplicatia sa fie mai buna decat cealalalta iar cu lista de prieteni/mesaje private/chat putem sa mai asteptam, cum am asteptam pana acum mai asteptam. Succes in realizarea tuturor!Multumim! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

well..i`n not the only one who does that =]siii...ma abtin.ya know :tooth:

 

 

and...sa nu ne abatem de la subiectul topicului ^_^

 

Mai,eu glumeam k vbesty mult :]] mie imi convine knd cnva isi spune punctul de vedere.chiar imi convine k scrii tot ce ai in minte.continua

 

E o idee buna. Facem si functionalitatea cu lista de prieteni, dar dupa ce terminam noua aplicatie de desenat. Le luam pe rand. Pentru noua aplicatie e nevoie de o luna, pentru a elimina si erorile care sunt acum si de a fi stabila. Am inceput deja, deci peste 4-5 saptamani vom incepe si realizarea prieteniilor.

 

Multumesc seba,enormmmm!Abia astept : x Multumesc in numele tuturor din adancul sufletului

Editat de BlueAngel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×