Sari la conținut
Forum Roportal
Dany29

vi s-a intamplat...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si daca realitatea nu coincide cu asteptarile tale? :rot:

 

Si daca realitatea COINCIDE cu asteptarile tale? Daca le depaseste? Daca nu ai avut asteptari si totusi iti place ce ai in fata ta? Daca intre voi a fost sinceritate de la prima litera si te-ai lasat dus de val, daca nu te-ai gandit, ci doar ai simtit si bine ai facut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca realitatea COINCIDE cu asteptarile tale? Daca le depaseste? Daca nu ai avut asteptari si totusi iti place ce ai in fata ta? Daca intre voi a fost sinceritate de la prima litera si te-ai lasat dus de val, daca nu te-ai gandit, ci doar ai simtit si bine ai facut?

De ce trebuie sa fi asa de optimista intotdeauna? :rot:

Stii bine ca probabilitatea ca ceea ce spui tu sa fie adevarat este de 5/100 sau poate chiar mai putin....

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce trebuie sa fi asa de optimista intotdeauna? :rot:

Stii bine ca probabilitatea ca ceea ce spui tu sa fie adevarat este de 5/100 sau poate chiar mai putin....

 

Hai sa iti zic un secret....eu chiar sunt optimista. :o:

Si daca acea probabilitate ar fi de 1 la 100 nu mai sperati sa vi se intample...Mi s-a intamplat mie deja :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor,sa inteleg ca exista dragoste pana la adanci batraneti????????Optimista sunt si eu dar ma indoiesc ca ar exista......sa-mi rezolve cineva enigma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai fetelor,sa inteleg ca exista dragoste pana la adanci batraneti????????Optimista sunt si eu dar ma indoiesc ca ar exista......sa-mi rezolve cineva enigma

dar nu ai vazut niciodata un cuplu la vreo 80 de ani tinandu-se de mana pe strada?ca nu exista la fiecare pas...dar exista.si cand ii vad,atat de tare ii invidiez!

ati observat ca intre colegii nostri de scoala ori servici,mereu sunt carora parintii s-au despartit...dar mai rar vedeam asta in generatia bunicilor sau strabunicilor.si apoi mai e si hilar,ca si bunicii mei s-au iubit si din nimic si-au facut avere...si acum bunica mea e vaduva de 17 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar nu ai vazut niciodata un cuplu la vreo 80 de ani tinandu-se de mana pe strada?ca nu exista la fiecare pas...dar exista.si cand ii vad,atat de tare ii invidiez!

ati observat ca intre colegii nostri de scoala ori servici,mereu sunt carora parintii s-au despartit...dar mai rar vedeam asta in generatia bunicilor sau strabunicilor.si apoi mai e si hilar,ca si bunicii mei s-au iubit si din nimic si-au facut avere...si acum bunica mea e vaduva de 17 ani.

 

Am vazut pers. de 80 ani de mana,sincer ii invidiez si eu,am trait intr-o familie mai dezorganizata,asa ca nu prea cred in dragoste vesnica,cred ca trebuie sa mai caut :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare se tin de mana din amor? :lol:

eu cred ca se tin de mana...de speriati ce sunt!cand vad ce generatii rebele si destrabalati suntem:):lol::)

 

dar sincer...ii invidiez...nu conteaza de ce se tin de mana...as vrea sa apuc si eu anii aceea tinandu-ma cu sotul meu de mana!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un tip te suna si vorbiti la telefon luni de zile,va trimiteti mesaje si scrisori.va vedeti doar prin poze...credeti ca ati putea sa va indragostiti de cineva care nu e langa voi si il cunoasteti doar atat?si nu ma refer neaparat pe net...sa zicem ca el e in strainatate.sau doar dupa ce ati petrece un timp cu el alaturi?!

Da, as putea, am facut-o.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
wow...Felicitariiiiiiii,nu a-ti avut niciodata perioade in care sa simti ca sotul tau nu e cu sufletul langa tine?Intotdeauna ai simtit ca e sufletul tau pereche?

 

 

 

 

nu'ti fie teama, au fost si unele timpuri mai grele, dar am stiut mereu ca el este "the one", pe zi ce trece "mi se confirma" si mai clar.... cit despre dragoste pina la adinci batrineti cred ca exista..... dar din pacate cunosc si citiva batrini care numai se cearta toat ziua.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×