Sari la conținut
Forum Roportal
Me_constantina

Cum il pastrezi langa tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce anume astepta barbatii de la noi femeile? cum putem sa ii tinem langa noi, fara sa ne insele. Sau si daca o fac, sa le para groaznic de rau. Cam care ar fi secretul, sa ii placa sa stea langa tine cat mai mult timp?

Femeia e singura femela care este in călduri tot timpul,tocmai pentru a-şi pastra masculul !

 

Deci prin sex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce anume astepta barbatii de la noi femeile? cum putem sa ii tinem langa noi, fara sa ne insele. Sau si daca o fac, sa le para groaznic de rau. Cam care ar fi secretul, sa ii placa sa stea langa tine cat mai mult timp?

 

 

 

Asteapta absolut totul.

Nu te va parasii niciodata daca ai prietene frumoase si sexi.

Nu poate avea mustrari.

Nu exista secrete.

:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne intelegem noi cumva.. pai eu n-am fite de genu asta

 

Ti-am dat un exemplu stupid, ridicol. Ideea era ca, ori de cate ori renunti la ceva ce-ti place si la care tii, in favoarea sau de dragul partenerului, faci un compromis. Mic, mare, in functie de importanta.

 

Nu exista secrete.

 

Normal, regula asta e ca sa poata umbla nestingherit in geanta, buzunarul, lucrurile ei.. Nu?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Normal, regula asta e ca sa poata umbla nestingherit in geanta, buzunarul, lucrurile ei.. Nu?

 

 

Sincer sa fiu nu cred in sabloane, regulile sunt atat de diferite de la caz la caz...

Afirm acest lucru din propria mea experienta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nustiu, nu sunt sigura ca exista un secret anume care poate "sa tina" pe cineva alaturi...

probabil trebuie sa fim noi insine,reale si sa gasim pe acel cineva care ne accepta asa cum suntem...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca pentru tinut langa tine ti sa recomandat sexul oral, pentru adorat introdu si un menaj a trois cu el si vreo prietena de a ta. :doh:

 

:lol:

 

off: :o:) draguta ironia!

on: Eu cred ca chiar si prin dorinta ta de a-l pastra pentru totdeauna il alungi. Pentru orice om, dar mai ales pentru un barbat este foarte importanta libertatea.

 

Barbatilor le place sa fie respinsi pentru ca asa au impresia ca lupta pentru ceva mai de pret. Cheia este sa cunosti care este punctul pana la care sunt dispusi sa lupte si sa nu il depasesti.

 

Daca barbatul pe care il doresti cauta o relatie serioasa atunci fa in asa fel incat sa simta ca esti capabila sa suporti o despartiere dar sa nu fi complet dezinteresata de el.

 

Nu te sfatuiesc sa incerci atitudinea asta ca pe un experiment, fa-o doar daca crezi ca ti se potriveste. Totul trebuie sa fie natural, o schimbare brusca nu ajuta prea mult.

 

Experienta personala nu este foarte bogata asa ca nu lua cele spuse de bune, este doar ceea ce simt eu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×