Sari la conținut
Forum Roportal
Me_constantina

Cum il pastrezi langa tine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Totul trece. Pana si aia.

Ama...e ca si cum ai spune, ca indiferent de greseli, omul nu are sanse sa se indrepte.

Nu e vorba de naivitate...dar te intreb eu, cum ai putea sa traiesti cu un altfel de om.

 

Si te mai intreb eu..macar cu gandul...tu nu ai inselat niciodata pe nimeni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...cu vraji si farmece. :)

Orice alta metoda cica ar da gres. :-

 

Mai degraba cu multa inteligenta , dar trebuie sa ai si pe cine sa pastrezi , ca sa nu risispesti polenul pe gaste .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai degraba cu multa inteligenta , dar trebuie sa ai si pe cine sa pastrezi , ca sa nu risispesti polenul pe gaste .

Mda? Atunci e clar, trebuie sa renunt la abonamentul la mama Omidee. :) Chiar maine aveam sedinta saptamanala de dat in bobi. :-

Editat de Sheeva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai una e datul in bobi si alta e farmecul care nu mai dezlipeste barbatul de tine , cu toate ca lipeala asta o sa devina enervanta , pentru ca nu cred ca e asa interesant sa stai lipita de boul baltii .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si te mai intreb eu..macar cu gandul...tu nu ai inselat niciodata pe nimeni?

 

Nu iti spuneam din punctul de vedere al omului care nu a inselat niciodata, ci din punctul de vedere al cuiva care nu are incredere in oameni si stie ca TOTI suntem supusi greselii. Eu inclusa, eu nu vorbesc de pe pozitie de sfanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu am inselat. Un tip cu care am stat vreo cativa ani m`a inselat si ma durut ingrozitor. De atunci fug de orice relatie care pare a fi mai stabila de frica de a nu fi inselata inca odata. Dar acum am gasit pe cineva, matur, zic eu, si vreau sa am incredere in el, si vreau sa fie ceva frumos. Dar nu il put iubi indiferent si de fiecare data cand simt ca ceva nu e bine, mi se urca sangele in cap si il banuiesc ca m`ar insela. Incerc sa nu mai bag in seama toate semnele negative, dar ma aprind repede, si daca nu ii spun atunci nesiguranta pune stapanire pe mine :-

Editat de Me_constantina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×