Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

hmmm... posibil ca muzica rock sa aiba si astfel de efecte... sau vreun film mai violent, asa...

 

Hai laso naibii.Atunci in cazul meu ar trebui sa fac infarct in somn daca ascult manele inainte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca asculti manele probabil iti creste nivelul de serotonina din creier si dormi mai bine.De asta s tiganii si romanii ascultatori ai acestui gen mereu mai veseli de fel :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca asculti manele probabil iti creste nivelul de serotonina din creier si dormi mai bine.De asta s tiganii si romanii ascultatori ai acestui gen mereu mai veseli de fel :cry:

 

Si daca nu suport genul asta de muzica oare nu-mi scade nivelul de serotonina?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
muzica rock iti polueaza subconstientu si de acolo se trag :cry:

fix .. ;)

 

de unde ai dedus tu asta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A fost mai mult o gluma , dar o fosta prietena de a mea asculta mult rock , si visa tot felul de tampenii care aveau legatura cu mesajele din muzica.Acum nu stiu cata dreptate am , dar chiar cred ca muzica influenteaza mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A fost mai mult o gluma , dar o fosta prietena de a mea asculta mult rock , si visa tot felul de tampenii care aveau legatura cu mesajele din muzica.Acum nu stiu cata dreptate am , dar chiar cred ca muzica influenteaza mult.

si solutia care ar fi ?? sa ascult manele ? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In nici un caz , fiecare isi hraneste sufletu cu ce fel de muzica vrea , si ce ii prieste.Doar ca cei slabi de fire iau muzica asa in serios incat ajung sa faca un stil de viata dintr-un gen de muzica.Se comporta conform mesajelor din muzica respectiva , isi alege ca prieteni doar oameni care asculta acelasi gen etc.Vezi bine cum e in generatia noastra , fiecare tanar isi alege un gen de muzica si se comporta ca atare , punker , rocker , clubber , pentru a se putea face acceptat , in loc sa fie om simplu.

 

Ma rog , nu degeaba se spune ca muzica e o noua religie.

 

 

ORicum nu ar fi rau sa te apuci de o "maneloterapie" :cry:

Editat de Un Om

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai ..la mine nu e cazul ..ascult rock ,dar am prieteni care asculta alte genuri

cat despre comportamentul meu ..la prima vedere toata lumea presupune ca ascult bambi , deci :cry:

 

 

glumeam cu manelele , nu e cazul ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×