Sari la conținut
Forum Roportal
tass

Magie alba sau magie neagra? (topic combinat)

Postări Recomandate

Nu te supara Madalin, dar tocmai asta e...nu se spune cum faci magia...totusi, iti pot spune in plus, ca.....daca vrei sa-ti iasa ceva (magia neagra)...e de munca, nu gluma...dar ai si satisfactii, in special daca vrei sa te razbuni pe cineva...

Eu zic ca e timpul sa credeti mai mult in astea...ele au existat, exista si vor mai exista mult timp de-acum incolo...si voi stiti asta!

 

P.S. dau raspunsurile mai greu pt. ca nu sunt in tara...si aici nu prea se sta degeaba...

 

 

 

 

 

 

Pai da,nu se spune,dar tu nu aveai cum sa stii peste noapte.

Si ai dreptate trebuie sa incepem sa credem in chestiile astea,dar cum?daca nu sunt macar putin dezvaluite.De exemplu tu le stii dar ar trebui sa le stie macar un sfert pe cat stii tu cei care cred in acest lucru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai da,nu se spune,dar tu nu aveai cum sa stii peste noapte.

 

Bine...credeti ce vreti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu zic ca nu cred,ba chiar sunt sigur.

Dar cum ai invatat??

 

Nu m-a invatat nimeni...de ce sa te mint...n-are rost!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu m-a invatat nimeni...de ce sa te mint...n-are rost!

 

 

 

 

 

 

Eu te cred(nu glumesc),dar cum ai reusit,ca nu poti pur si simplu sa iti imaginezi si se va intampla(sau cum se face).

Te rog eu mult,macar zi-mi cum ai invat. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu te cred(nu glumesc),dar cum ai reusit,ca nu poti pur si simplu sa iti imaginezi si se va intampla(sau cum se face).

Te rog eu mult,macar zi-mi cum ai invat. :cry:

 

Nu mi-am imaginat nimic...nu am invatat nimic, de la nimeni...pur si simplu fac...nu conteaza cum si in ce fel...oricum magia neagra e periculoasa daca nu stii sa si faci in asa fel, ca raul pe care-l faci cuiva, sa nu se intoarca la tine...imi pare rau ca nu-ti pot da detalii dar...tot cineva m-a invatat si in legatura cu asta, sa nu spun nimic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mi-am imaginat nimic...nu am invatat nimic, de la nimeni...pur si simplu fac...nu conteaza cum si in ce fel...oricum magia neagra e periculoasa daca nu stii sa si faci in asa fel, ca raul pe care-l faci cuiva, sa nu se intoarca la tine...imi pare rau ca nu-ti pot da detalii dar...tot cineva m-a invatat si in legatura cu asta, sa nu spun nimic...

 

 

 

 

 

Bine te inteleg,si nu mai intreb.

Doar vroiam sa vad de unde stii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am facut magie neagra din ura (de multe ori)...dar am si platit (doar 1 data)...acum prefer sa ma rezum la magia alba...insa imi este teama ca, pe viitor, am sa fac iar magie neagra...cand ma va supara iar cineva...nu pot scapa de asta...

Iar tu tomy....ai si tu putina dreptate in tot ceea ce-ai zis...insa, cu ajutorul magiei negre am putut sa ma razbun pe cei care mi-au facut rau.....

prin ce deosebesti magia neagra de magie alba ca eu nu pot sa imi dau seama pt ca eu am vazut ca exista un singur fel de magie..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prin ce deosebesti magia neagra de magie alba ca eu nu pot sa imi dau seama pt ca eu am vazut ca exista un singur fel de magie..........

pai chiar din culorri :jester: alb=bine megru=rau asta conform asocierii cuvintelor...da magia e una si aceeasi numai ca se imparte in mai multe categorii si chiar exista numai ca este un domeniu in care se patrunde cam greu si ai toate sansele sa te arzi :blink: am cunoscut si eu o persoana din asta dar nu a vrut sa imi dea nici macar un raspuns cat de cat la intrebarile mele ,probabil au legaturi cu sfintii si noi nu stim lol

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×