Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@ darianna:stiu foarte bine ce ziceam inainte de sex oral:ca nu voi face never,e scarbos. Dar in privinta asta NEVER e...NEVER,,definitiv si irevocabil! Clar? Pur şi simplu nu as accepta sa fac asta pt nimic in lume,indiferdent daca iubitul m-as insela sau nu. De fapt,daca o va face din acest "motiv" poate sa se duca dracu definitiv din viata mea! Nu am nevoie de asemenea specimene,alaturi de mine!

 

Tu cum te mai poti crede pe tine insati? Nu ti-e putin rusine, asa, ca te minti in halul asta doar ca sa te alinti?

 

Crezi ce vrei. Eu stiu foarte bine care-mi sunt limitele,ce pot accepta sau nu...asa ca nu are rost sa ma contrazic cu nimeni! Şi da,nu neg ca la fel spuneam acum 1 an despre sex oral,dar acum e TOTAL DIFERIT,E CU TOTUL ALTCEVA! am scris cu majuscule,poate asa se intelege ce vreau sa spun. Si cu asta,sa terminam balciul,ca n-am chef de povesti nemuritoare pe tema asta.

 

Nu, nu stii. Chiar asta te roade si-ti smulge reactii crizate, care, dimpreuna cu frica, arata niscaiva probleme la stima de sine.

 

Altu care-i da inainte,ca peste 1,2...n ,blabla. Nu va puteti abtine deloc? Ma doare capul!

 

Dar tu nu te poti abtine sa citesti si sa raspunzi crizat, daca tot te doare capul? :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, nu stii. Chiar asta te roade si-ti smulge reactii crizate, care, dimpreuna cu frica, arata niscaiva probleme la stima de sine.

 

 

 

Dar tu nu te poti abtine sa citesti si sa raspunzi crizat, daca tot te doare capul? :huggles:

Reactia crizata cred ca iti apartine.

Asta e doar umila mea parere.

Tu practici "facials" ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu cum te mai poti crede pe tine insati? Nu ti-e putin rusine, asa, ca te minti in halul asta doar ca sa te alinti?

 

 

 

Nu, nu stii. Chiar asta te roade si-ti smulge reactii crizate, care, dimpreuna cu frica, arata niscaiva probleme la stima de sine.

 

 

 

Dar tu nu te poti abtine sa citesti si sa raspunzi crizat, daca tot te doare capul? :huggles:

Ma bucur sa aflu ca nu am o buna stima fata de propria mea persoana si ca sunt..."crizata" ! Eu nu ma recunosc in descriere ,dar daca spui tu...pot eu sa te contrazic? Si da,vei fi surprinsa sa afli ca sunt f sigura de ceea ce afirm(chestie deficitara in trecut. Acum nu mai e cazul). Mersi pt analiza psihologica,totusi. E,hm...interesanta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: OMG!!! Imi vine sa vomit! Ce idei tampite ai!!!

Eu sunt curios sa vad peste cat timp vei spune..dar acum e TOTAL DIFERIT,E CU TOTUL ALTCEVA! :huggles:

 

Am rabdare!

 

Pariuri, ceva, cine se combina ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti. Pina acum ai contrazis pe toata lumea, inclusiv pe tine insati. Ceea ce-i uimitor este ca esti contrariata de ce lumea priveste cu suspiciune declaratiile tale cum ca "asta n-o s-o fac niciodata", cind tocmai ti-ai incalcat o asemenea declaratie.

Asa ajung multi baieti/barbati sa desconsidere fetele/femeile. Pentru ca ele... niciodata... foarte hotarite si intepate... dar apoi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pariuri, ceva, cine se combina ? :huggles:

 

Pariu ca n-o sa vina sa spuna. Orica ca n-o sa reuseasca sa-si depaseasca scarba, ori, daca o face, n-o sa aibe curajul sa marturiseasca aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca ele... niciodata... foarte hotarite si intepate... dar apoi...

Cele mai sexy sunt cele intepate. :huggles:

Ferme pe pozitie, in declaratii si mentalitate. Si mai apoi...tre sa fugi de ele ca nu mai scapi.

Ca te inghesuie pe unde te prind.

 

Pariu ca n-o sa vina sa spuna. Orica ca n-o sa reuseasca sa-si depaseasca scarba, ori, daca o face, n-o sa aibe curajul sa marturiseasca aici.

Eh, ce contaza ca nu o spune. Noi stim ca o va face. :doh:

Si ii va si place.

 

Eu ii dau 3 luni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×