Sari la conținut
Forum Roportal
Kosty_bogy

Caut o fata dar nu gasesc

Postări Recomandate

Mai voi chiar sunteti aiurea si nu aveti ce face va plictisiti rau de tot. Vreti sa va faceti mesaje pe tema mea dar macar daca ati castiga ceva nu ar fi nici o problema. Da nu stiu cum poate cineva sa piarda atata timp dand niste raspunsuri la misto doar de dragu de a le da in timp ce eu stau si astept cu sufletu la gura ...sau cu altceva ma rog ce sa fac ... pentru amatori care se gand la prostii le am luato inainte... :huggles:

Pierdeti timpu aiurea. Eu stau penru ca sunt nevoit caut niste raspunsuri si am crezut ca aici poate le gasesc ma poate ajuta cineva dar aiurea... am dat peste niste frustrati care nu au ce face decat sa le curga balele asteptand sa creasca numarul din dreptul cuvantului mesaje.

vai de mama noastra natie de romani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:huggles: eu chiar nu am vorbit la misto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai voi chiar sunteti aiurea si nu aveti ce face va plictisiti rau de tot. Vreti sa va faceti mesaje pe tema mea dar macar daca ati castiga ceva nu ar fi nici o problema.

vai de mama noastra natie de romani.

da' ce ai vrea;sa te pupe'n kur toti?!

tu esti ala cu mica problema mare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:huggles: eu chiar nu am vorbit la misto

 

nu ai vb la misto da vezi tu nr de mesaje creste si pe uni asta ii excita ca niste mormoloci ce sunt ei care este .

daca nu erau niste ratati toti cei care sunt aici care mai toti sunt in afara temei si ar fi fost un neamt in locu lor.... pai mai desteptilor neamtu ar fi spus sa imi fac una mica si gata am scapat de probleme daca fete nu gasesc ...dar vad ca toti se excita la fiecare litera pe care o scriu in plus pentru ca altceva mai bun de facut nu au

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ai vb la misto da vezi tu nr de mesaje creste si pe uni asta ii excita ca niste mormoloci ce sunt ei care este .

daca nu erau niste ratati toti cei care sunt aici care mai toti sunt in afara temei si ar fi fost un neamt in locu lor.... pai mai desteptilor neamtu ar fi spus sa imi fac una mica si gata am scapat de probleme daca fete nu gasesc ...dar vad ca toti se excita la fiecare litera pe care o scriu in plus pentru ca altceva mai bun de facut nu au

Taaaareee!!! :huggles:

Nu ti-am zis eu ma sa ti-o bagi intre elementii caloriferului?

De ce nu recunosti ca am vrut sa te ajut?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da' ce ai vrea;sa te pupe'n kur toti?!

tu esti ala cu mica problema mare?

 

de unde si pana unde vezi ca as dori sa ma pupe in cur toti?

astept doar sa imi spuna:

fa ti una mica costica...

nu sa isi faca mesaje ca altceva nu au de facut ca dealtfel ca si tine care aberezi in afara subiectului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai voi chiar sunteti aiurea si nu aveti ce face va plictisiti rau de tot. Vreti sa va faceti mesaje pe tema mea dar macar daca ati castiga ceva nu ar fi nici o problema. Da nu stiu cum poate cineva sa piarda atata timp dand niste raspunsuri la misto doar de dragu de a le da in timp ce eu stau si astept cu sufletu la gura ...sau cu altceva ma rog ce sa fac ... pentru amatori care se gand la prostii le am luato inainte... :huggles:

Pierdeti timpu aiurea. Eu stau penru ca sunt nevoit caut niste raspunsuri si am crezut ca aici poate le gasesc ma poate ajuta cineva dar aiurea... am dat peste niste frustrati care nu au ce face decat sa le curga balele asteptand sa creasca numarul din dreptul cuvantului mesaje.

vai de mama noastra natie de romani.

ai dat cu mucii in fasole exact la final cand chiar vroiam sa-ti fac cunostinta cu Nadia..

are 16 ani si doar 2 petice..unul pe cur si unul pe omoplat...

dar te-ai lins pe bot...

o dezumflu si o urc iar in pod...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taaaareee!!! :huggles:

Nu ti-am zis eu ma sa ti-o bagi intre elementii caloriferului?

De ce nu recunosti ca am vrut sa te ajut?!

 

pai normal ca e tare si cred ca nici departe de adevar nu e pentru unu ca tine care probabil e ca imaginea din avatar umflat de atata stat degeaba si scris in loc sa iasa la o plimbare un suc un fotbal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nadia???????

 

Doamne ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×