Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

De ce sunt unii barbati misogini ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Scorpion, tu ai fost destul de serios in postarea la care ti-am adresat eu intrebarea.

Daca tu chiar crezi ca o femeie simpla, de la tara, trebuie sa aiba cultura ca sa fie femeie... eu cred ca tu raportezi lucrurile prea mult la realitatea asa cum o traiesti tu.

 

Asa, acu sa va vad cum glumiti. Fac niste ceai si astept sa citesc, mai putin pe-aia ignorati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scorpion, tu ai fost destul de serios in postarea la care ti-am adresat eu intrebarea.

Daca tu chiar crezi ca o femeie simpla, de la tara, trebuie sa aiba cultura ca sa fie femeie... eu cred ca tu raportezi lucrurile prea mult la realitatea asa cum o traiesti tu.

Asa, acu sa va vad cum glumiti. Fac niste ceai si astept sa citesc, mai putin pe-aia ignorati.

Am fost, d-aia in acea postare consider ca doar o persoana de rea-credinta poate spune ca am vrut sa jignesc sau sa atac pe cineva. In rest doar mi s-a parut fun sa te inghesui cu intrebari din astea in loc sa iti dau raspunsuri :lol: Nu te superi tu asa usor, mai ales ca acum iacata, ma justific, atat cat e de cuviinta pentru a nu fi inteles gresit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca ti-ai imaginat persoana mea "pictand unghiutzele french" deci era evident ca o persoana de sex feminin a folosit contul acesta pentru a-si exprima ideile legate de.....
Zi-mi la care cuvant ai nevoie de traducere? :lol:

La partea ingrosata din primul mesaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost, d-aia in acea postare consider ca doar o persoana de rea-credinta poate spune ca am vrut sa jignesc sau sa atac pe cineva. In rest doar mi s-a parut fun sa te inghesui cu intrebari din astea in loc sa iti dau raspunsuri :lol: Nu te superi tu asa usor, mai ales ca acum iacata, ma justific, atat cat e de cuviinta pentru a nu fi inteles gresit.

 

N-a spus nimeni ca ai vrut sa jignesti sau sa ataci, este doar problema ta ca ma consideri o persoana de rea-credinta. De-aici si reactia ta initiala, oricum.

 

Dar cu glumele despre misoginismul barbatului cum ramine?

Stiu eu un banc, dar e destul de lung, sec si... eu mai am si ceva de facut acu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-a spus nimeni ca ai vrut sa jignesti sau sa ataci, este doar problema ta ca ma consideri o persoana de rea-credinta. De-aici si reactia ta initiala, oricum.

Dar cu glumele despre misoginismul barbatului cum ramine?

Stiu eu un banc, dar e destul de lung, sec si... eu mai am si ceva de facut acu.

Aaa, despre asta era vorba pe topicul de fata ? ... Pai sa raspund:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am observat in ultimul timp ca exista foarte multi barbati misogini. Oare ce le declanseaza aceasta boala ? Faptul ca femeile sunt superioare barbatilor din aproape toate punctele de vedere ?

Hotu' striga hotii.Cam asta indica aceasta atitudine provocatoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×