Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu saliveaza,mai bine zis....ii este scarba....si nu nu eu am zs asta ci ea.

Deci sa-mi moara la intrare cand oi apuca eu ziua cand o tipa sta cu unul de care ii e scarba desi are alternative. Tu razi de mine, ai vrut sa vezi daca sunt atent la ce scrii, nu ? Ori asta, ori esti copil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci sa-mi moara la intrare cand oi apuca eu ziua cand o tipa sta cu unul de care ii e scarba desi are alternative. Tu razi de mine, ai vrut sa vezi daca sunt atent la ce scrii, nu ? Ori asta, ori esti copil.

 

ala o ameninta ca se sinucide.....chestii de astea tampide...eu cred ca ii este putin frica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ala o ameninta ca se sinucide.....chestii de astea tampide...eu cred ca ii este putin frica

fata are ceva probleme cu capul insa EL e un smecher :

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ala o ameninta ca se sinucide.....chestii de astea tampide...eu cred ca ii este putin frica

Nu stiu mah ce sa zic... Fi si tu hotz. Mai da-te pe langa ea, mai retrage-te, fi alternativa aia mai buna dar cu semnu' intrebarii, ala care e mai tare, dar care s-ar putea sa nu fie obligatoriu disponibil, daca ma-ntelegi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu mah ce sa zic... Fi si tu hotz. Mai da-te pe langa ea, mai retrage-te, fi alternativa aia mai buna dar cu semnu' intrebarii, ala care e mai tare, dar care s-ar putea sa nu fie obligatoriu disponibil, daca ma-ntelegi.

 

Foarte de acord. Daca esti tot timpul la dispozitia ei te va trata, poate fara sa vrea, ca pe un lacheu. Si-i tare prost sa o obisnuiesti asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×