Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multumesc mult de sfaturi...astazi chiar am renuntat la fond de ten... am mers la universitate asa naturala si chiar am primit complimente:) pe linga toate acestea oricum nu pot sa ma simt cu totul libera...am prieten si-l iubesc la nebunie ma complexez din cauza pistruiilor si mereu fug de ochii lui,refuz sa ma uit la el in ochi sau sa-l privesc in fata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Presupun ca-i aveai si cand a vrut sa fii prietena lui, nu? Daca atunci i-ai placut.. acum de ce nu i-ai mai placea? Ar mai sta cu tine daca nu i-ar placea pistruii tai?

Si daca nu il privesti tu in fata, nu inseamna ca el nu iti vede pistruii. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda ai perfecta dreptate...logic de nu i-ar placea nu ar mai fi cu mine...insa cind vad in jurul meu atitea domnite frumoase...nu zic ca sunt urita mie imi place foarte mult de mine insa domane pistruii astea chiar imi fac batai de cap...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multumesc mult de sfaturi...astazi chiar am renuntat la fond de ten... am mers la universitate asa naturala si chiar am primit complimente:) pe linga toate acestea oricum nu pot sa ma simt cu totul libera...

 

 

Foarte bine!Asa si trebuie!Increderea face mai mult decat orice pistrui sau frumusete plus ca naturaletea este un factor din ce in ce mai rar intalnit in zilele noastre;prin faptul ca esti naturala dovedesti ca niste pistrui nu o sa iti strice aspectul;din contra.Putine persoane au pistrui,asa ca ia asta ca pe ceva care te diferentiaza de ceilalti,ca pe o parte pozitiva,esti altfel! ;)

 

Mult succes pe viitor! :)

 

 

 

nu zic ca sunt urita mie imi place foarte mult de mine insa domane pistruii astea chiar imi fac batai de cap...

 

 

Inteleg sentimentul,stiu ce inseamna sa te complexeze ceva in mod deosebit,dar nu te mai lasa afectata(desi stiu ca e greu).Gandeste-te ca grijile pe care ti le faci din cauza lor nu o sa rezolve nimic si cu siguranta nu o sa dispara doar pentru ca te supara.Arata-le ca nu te deranjeaza!

 

 

Esti frumoasa,chiar tu ai spus-o! :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara tuturor! Am si eu o problema cu pistruii. As vrea sa-i "decolorez" un pic. Nu vreau sa dispara de tot, si nici nu cred ca este posibil. Am citit pe internet ca cremele albesc tenul. Eu nu sunt foarte dumerit fiind vorba de albind: pistruii sunt situati pe nas si un pic pe obraji, dar sunt foarte evidenti. Aplicarea cremei doar pe suprafata cu pistrui nu va face o diferenta de culoare a tenului?

Sper sa ma poate lamuri si pe mine cineva. O seara buna! Apropo, sunt nou pe forum :clap:

Editat de AK4_7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Puteti incerca castravetele. Cu cateva felii de castravete, prin miscari cat de cat rapide, masati zonele cu pistrui.

 

lasa castravetii, sunt fotomodele care sunt cautate tocmai datorita pistruilor. grin.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×