Sari la conținut
Forum Roportal
Woowjustmy

prieteni falsi sau nu?

Postări Recomandate

Daca eram in locul tau le rupeam chipu' : o frontala lu' unu,o perversa celuilalt si gata treaba.Daca ii lasi nepedepsiti te poti considera un pampalau intrucat frica si nu altceva te opreste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca eram in locul tau le rupeam chipu' : o frontala lu' unu,o perversa celuilalt si gata treaba.Daca ii lasi nepedepsiti te poti considera un pampalau intrucat frica si nu altceva te opreste.

uite unde se ascunsese chuck norris.

la ce-l auta sa nu il considere niste fraieri un pampalau? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la ce-l auta sa nu il considere niste fraieri un pampalau? :lol:

explica de ce sunt aia fraieri

 

nu pot fi chuck norris intrucat eu ascult muzica si nu muzica ma asculta pe mine

 

edit : hai stupidu'le mai gandesti mult?te las fara repplica dupa :lol:

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
explica de ce sunt aia fraieri

sau cocosi...en fin.

Niciodata nu am inteles legea pumnului. Ca nu suntem animale.

Daca iti pui mintea la contributie, atat de frumos poti sa scapi de posibilie amenintari cu pumnul...adica, de ce sa ma iau eu la bataie, un tip oarecare, cu unu' care vine la mine si propune sa ne rezolvam problemele sub acea forma?

Da' nu am chef, care-i faza? Ce-s io, animal?

Am spart odta, fara sa intentionez, nasul unui baiat..si acuma regret. Pana mea, nu ma sabaticesc acu. cal batran.

 

 

De ce is fraieri?..pentru mine sunt. u conteaza parerea lor daca doar asa stiu sa isi rezolve conflictele..chiar nu-mi psa de ma iau de bou, de frier, de cimpanzeu.de fricos de..bla bla..atat timp cat nu ma respecta.

creada ce or vrea... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca eram in locul tau le rupeam chipu' : o frontala lu' unu,o perversa celuilalt si gata treaba.Daca ii lasi nepedepsiti te poti considera un pampalau intrucat frica si nu altceva te opreste.

e foarte usor ce zici tu,daca erau niste necunoscuti poate ca da,frica nu ma opreste ca nu am de cine sa i-mi fie frica daca ma intelegi.....vad eu ce o sa fac weekendul asta cand ne vom vedea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca erau niste necunoscuti poate ca da,frica nu ma opreste ca nu am de cine sa i-mi fie frica daca ma intelegi

altu' :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parca nu erai un bataus. :lol:

da nu sunt un bataus.probabil ca o sa le zic tot ce ma deranjeaza verde in fata si o sa vad ce au de zis fiecare,apoi daca nu se mai poate sa fim prieteni o sa ai ignor pur si simplu,o sa fie putin greu la inceput dar indiferenta e cea mai buna arma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×