Sari la conținut
Forum Roportal
Woowjustmy

prieteni falsi sau nu?

Postări Recomandate

da nu sunt un bataus.probabil ca o sa le zic tot ce ma deranjeaza verde in fata si o sa vad ce au de zis fiecare,apoi daca nu se mai poate sa fim prieteni o sa ai ignor pur si simplu,o sa fie putin greu la inceput dar indiferenta e cea mai buna arma.

Cred ca diseara adormi plangand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da nu sunt un bataus.probabil ca o sa le zic tot ce ma deranjeaza verde in fata si o sa vad ce au de zis fiecare,apoi daca nu se mai poate sa fim prieteni o sa ai ignor pur si simplu,o sa fie putin greu la inceput dar indiferenta e cea mai buna arma.

bravo.

te-ai desteptat. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da nu sunt un bataus.probabil ca o sa le zic tot ce ma deranjeaza verde in fata si o sa vad ce au de zis fiecare,apoi daca nu se mai poate sa fim prieteni o sa ai ignor pur si simplu,o sa fie putin greu la inceput dar indiferenta e cea mai buna arma.

 

In zece minute te-ai sucit mai ceva decat un titirez.

 

Cat o sa te tina?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce spui tu suna frumos si-as fi de acord cu tine daca n-as sti ca in realitate e fara acoperire.

Si'apoi in cazul de fata e limpede ca vorbim de niste golanasi care nu stiu decat de legea pumnului.Inclusiv acest tradat in dragoste care a deschis threadul.Pariez ca daca atitudinea sa de ignorare nu are efectul scontat totul se va sfarsi prin incercarea de a aplica o corectie fizica.Ma pretind a fi de o inalta tinuta morala cand in fapt tot ce ma intereseaza e razbunarea !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce spui tu suna frumos si-as fi de acord cu tine daca n-as sti ca in realitate e fara acoperire.

Sincer, poate fi si cu acoperire.

Depinde cate 2 nopti macar esti dispus sa pui la cale un plan sa scapi de batausi, fara a te bate.

Ca deh..poate pe moment, daca esti cunoscut ca facand parte din cercul pumnilor...Dar pentru toate exista un inceput.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta e parerea ta si nu ma intereseaza ce crezi tu.eu am postat aici ca sa obtin niste sfaturi de la persoane care au trecut prin asa ceva,cei care vor bineinteles ca doar nu oblig pe nimeni.daca nu esti la subiect mai bine nu mai posta nimic si vezi-ti de treburile tale.

 

 

ca sa isi dea seama ca stiu ce fel de prieteni mi-au fost.

bine ar fi totusi sa discuti cuei, sa le dai prezumtia de nevinovatie.

Ti-au fost totusi prieteni de atata timp, si merita sa le dai dreptul la replica. Daca te mai cauta.

Daca insisti sa-i cauti tu, atunci macar joaca cinstit..explica ce ai inteles..si vezi ce zic. Vezi tu apoi daca mai poti avea incredere sau nu in ei.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca diseara adormi plangand.

asta e parerea ta si nu ma intereseaza ce crezi tu.eu am postat aici ca sa obtin niste sfaturi de la persoane care au trecut prin asa ceva,cei care vor bineinteles ca doar nu oblig pe nimeni.daca nu esti la subiect mai bine nu mai posta nimic si vezi-ti de treburile tale.

 

In zece minute te-ai sucit mai ceva decat un titirez.

 

Cat o sa te tina?

recunosc ca m-am sucit putin,da asta pentru ca am incercat sa imi dau si eu seama ce am de facut.da cu siguranta voi fi indiferent cu ei ca o sa imi prinda bine si le voi zambi in fata ironic ca sa isi dea seama ca stiu ce fel de prieteni mi-au fost.

Editat de Woowjustmy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inteleg problema in care te afli si probabil ca iti este greu si te simti dezamagit de ei.

 

asa cum spunea cineva chiar la inceput spune-le exact ceea ce simti si cum te-ai simtit cand te-ai aflat in situatia respectiva. In felul acesta vei afla si ceea ce gandesc ei si le vei spune si ceea ce te macina pe tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine ar fi totusi sa discuti cuei, sa le dai prezumtia de nevinovatie.

Ti-au fost totusi prieteni de atata timp, si merita sa le dai dreptul la replica. Daca te mai cauta.

Daca insisti sa-i cauti tu, atunci macar joaca cinstit..explica ce ai inteles..si vezi ce zic. Vezi tu apoi daca mai poti avea incredere sau nu in ei.

o sa le dau dreptul la replica dar intai o sa le zic ce cred si cum m-am simtit eu.de cautat nu ai caut eu ci ei pe mine ca mai tot timpul cand au avut nevoie au apelat la mine,eu fiind mai mare decat ei si pot spune fara a se interpreta ca ma laud stau mai bine financiar si din mai multe puncte de vedere, nu vreau sa dau mai multe detali ca nu e cazul.nu neg ca si ei m-au ajutat cateodata insa mult mai putin..........multumesc ca vad ca ti-ai dat interesul sa postezi si sa dai sfaturi bune.bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pariez ca daca atitudinea sa de ignorare nu are efectul scontat totul se va sfarsi prin incercarea de a aplica o corectie fizica.Ma pretind a fi de o inalta tinuta morala cand in fapt tot ce ma intereseaza e razbunarea !

Si eu am feelingul asta, ca sa zic sincer. Sa speram ca ne inselam, desi.. aici e vorba de optiune personala.

 

Pana la urma, tu stii cum e mai bine pentru tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×