Sari la conținut
Forum Roportal
Sakin1985

Cum va ramane Basescu & Co. in istorie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ideea e aceeasi, conteaza sa o si aplici, altfel esti ca popa care predica ceva si face altceva - nu preacurviti si el pe langa nevasta-sa de care i s-a luat, mai are vreo 3 enoriase.

 

iti spun iar, si revin ca sa ma repet: istoria o scriu invingatorii... si popa ala scrie ce vrea (faceti ce zic eu), nu ce face... dar este crezut si ascultat numai daca nu pierde, adica daca nu e prins cu celelalte 3...

 

aici nu vorbim despre aplicat... noi avem un subiect despre istorie, daca il va mentiona pe base... si aici e real ce am zis mai sus... daca reuseste, va scrie istorie... daca e prins de ceilalti.... va scrie scrisori de prin penitenciar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aham. Dezbatere de dragul dezbaterii ?

 

nu, nu cred... e doar o argumentatie mai intensa, am eu uneori senzatia ca trebuie sa inteleg eu din ceea ce spun ce se vrea a fi inteles... asa sunt sigur ca intelege oricine...

 

einstein, la fiecare conferinta, isi alegea pe cate unul din multime, incepea explicatiile, si pana nu vedea pe chipul alesului ca a inteles, nu se oprea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca inteleg ce vrei sa spui asta nu inseamna ca sa te si aprob. In discutii caut sa imi imbogatesc cunostintele, sa vad cum gandesc altii, sa imi descarc frustrarile, sa arat modul meu de a gandi, asta nu ineamna ca aprob neaparat pe celalalt daca ideile sale nu corespund cu ale mele sau daca se roteste in jurul cozii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
einstein, la fiecare conferinta, isi alegea pe cate unul din multime, incepea explicatiile, si pana nu vedea pe chipul alesului ca a inteles, nu se oprea...

 

tare orgolios mai era :P

 

Basescu va ramane in istorie ca toti ceilalti conducatori . Cu ce-a facut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tare orgolios mai era :P

 

Basescu va ramane in istorie ca toti ceilalti conducatori . Cu ce-a facut

 

praf...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca vreun conducator a ramas cu ce-a facut in istorie pentru neamurile lui si clientela politica, ci pentru tara. Conform enuntului astuia, bashinescu nu o sa ramina in istorie decit cu un spatiu alb, ceva de genul "Traian Basescu, presedinte in perioada 2004-2014, urmat de Mircea Geoana", nimic mai mult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca vreun conducator a ramas cu ce-a facut in istorie pentru neamurile lui si clientela politica, ci pentru tara. Conform enuntului astuia, bashinescu nu o sa ramina in istorie decit cu un spatiu alb, ceva de genul "Traian Basescu, presedinte in perioada 2004-2014, urmat de Mircea Geoana", nimic mai mult...

 

Iti dau dreptate in faza cu 'un spatiu alb', insa la 'urmat de Mircea Geoana' nu prea cred:). Ponta sau Crin, insa nu ar trebui sa o excludem pe d-na Udrea, care are foarte multi simpatizanti=)).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×