Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mda... asta inseamna ca e baiat atent si romantic... fetele se dau in vant dupa fleacurile astea... tu ii duceai flori? nu te mai gandi ce nu facea cu tine si face cu el, cred ca e destul de tarziu avand in vedere ce ti-a spus... (ca nu se mai impaca cu tine nici daca plange un an)

 

Tot ce poti face (in afara sa suferi ca un caine) e sa iti lamuresti sentimentele si daca nu te vezi fara ea - cere-i o intalnire, spune-i sincer ce simti, daca ai gresit cu ceva recunoaste, dar si explica-i de ce nu ai mai face asta inca o data, ca nu ai mai rani-o, etc... daca nu vrea sa mai fiti impreuna nu o vei putea obliga, inseamna ca ai ranit-o prea tare sau pur si simplu nu te mai iubeste... din pacate se intampla... curaj!

 

 

 

Eu nu ii cumparam flori,i-am cumparat un ursulet pentru ca ii plac foarte mult!Am incercat de multe ori sa vorbesc cu ea!Cand incepem sa vorbim se supara ca isi aduce aminte de trecut!Zilele trecute am vorbit putin cu ea si am intrebat-o ca simte ceva pentru actualul prieten si mi-a zis ca NU!am intrebat-o apoi ca o sa mai fie ceva intre noi si mi-a zis ca POATE mai incolo!Evident pe langa aceste povesti au mai fost si cateva saruturi!:cheer: si imbratisari...Nici ea nu stie ce vrea!8)..Sambata trecuta am fost la un majorat si acolo am dansat cu niste fete,iar cand m-a vazut numai putea de gelozie,apoi mi-a trmis un mesaj cu "te iubesck".Dupa cateva ore a venit la mine si m-a intrebat daca vreau sa dansez cu ea,evident ca am acceptat!Iarasi intro seara am fost intr-o discoteca si acolo am dansat cu fete si cand am mers la ea mi-a zis sa ma duc sa ma sarut cu fetele cu care dansez s-o las pe ea in pace. :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu ii cumparam flori,i-am cumparat un ursulet pentru ca ii plac foarte mult!Am incercat de multe ori sa vorbesc cu ea!Cand incepem sa vorbim se supara ca isi aduce aminte de trecut!Zilele trecute am vorbit putin cu ea si am intrebat-o ca simte ceva pentru actualul prieten si mi-a zis ca NU!am intrebat-o apoi ca o sa mai fie ceva intre noi si mi-a zis ca POATE mai incolo!Evident pe langa aceste povesti au mai fost si cateva saruturi!:yes: si imbratisari...Nici ea nu stie ce vrea!O:)..Sambata trecuta am fost la un majorat si acolo am dansat cu niste fete,iar cand m-a vazut numai putea de gelozie,apoi mi-a trmis un mesaj cu "te iubesck".Dupa cateva ore a venit la mine si m-a intrebat daca vreau sa dansez cu ea,evident ca am acceptat!Iarasi intro seara am fost intr-o discoteca si acolo am dansat cu fete si cand am mers la ea mi-a zis sa ma duc sa ma sarut cu fetele cu care dansez s-o las pe ea in pace. :doh:

 

Astea sunt figuri, copilarii... nu prea stie ce vrea si mai chinuie si persoanele din jurul ei... pe tine si pe actualul (nici cu el nu stau lucrurile prea bine daca danseaza cu tine, se saruta cu tine si iti trimite sms-uri cu "te iubesc")... nu stiu nici daca ar putea functiona un ultimatum in cazul ei, de genul "ori eu ori ala" sau sa-i spui ca o s-o astepti sa se hotarasca odata (nu la infinit, ca nu esti calugar...), dar ca nu o sa o mai cauti pana atunci si ca nici nu mai vrei sa stai de vorba cu ea... ce inteleg eu e ca te pedepseste pentru trecut... dar ce-ai facut asa de grav, de nu poate ea sa ierte? ai inselat-o cumva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inselato!dar cand ea a fost plecata si practic relatia noastra a fost la distanta!Si ea m-a inselat!si tot asa pana ne-am despartit!:(ea a stat in alta tara venea numai im vacanta si doar atunci ne vedeam si ea tot imi zicea k nu ma inseala acolo cand colo statea cu altu!Si acuma sta aci in Romania!E foarte foarte lunga povestea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci va fi greu sa reconstruiti increderea, amandoi ati gresit, ori uitati tot si treceti mai departe, iertandu-va reciproc, ori lasa-ti-o balta ca e prea mare chinul... iti doresc ca dragostea sa invinga :roll: Numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma dar toti aveti un tupeu pe aici . Le recomandati la astia mici sa le sarute pe fete . Ce e cu tupeul asta exagerat?

Asta se cauta pe piata. :)

Ce e rau in a saruta o fata?

Baiatul are 18 ani, mie nu mi se pare mic.

Editat de 你的朋友

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca o lasam balta,ea numai are puterea sa iertate!Peste cateva saptamani am un majorat si vine si ea cu iubitul ei,inchipuieti ce greu imi va fi!!! :) ...

Fiule, te ametesti putin si agati toate fetele de acolo.

Le dansezi, le misti, le invarti, le saruti,...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma dar toti aveti un tupeu pe aici . Le recomandati la astia mici sa le sarute pe fete . Ce e cu tupeul asta exagerat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×