Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este. De obicei femeile au o obsesie cu facutul copii. Acu, nu mai incolo, cand am avea si cu ce ii creste

 

 

De fapt EA nu vrea un copil acum, EL vrea............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, nu. Cand e gata sa ii dea papucii lu' actualu' incepe si se intereseaza despre fostu' . Daca pare mai un pic interesant decat actualu' trece pe sistem "ia-l pan-apare altceva".

 

tu esti stan patitu' ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai ai alta placa? :D

Nu tot timpul functioneaza, sa stii.

Nici nu-i nevoie. Conteaza doar sa nu mai sufere baiatu' asta dupa ea. Da, stiu, am un mod evil de a gandi - unde ar ajunge lumea asta daca baietii nu ar mai suferi dupa fete la despartiri ?(ma refer la aia care sufera, bineinteles) Iti dai seama ce cosmar ar fi ? Bine, nu pentru baieti, ce-i drept.

 

tu esti stan patitu' ? :o:

Aham. Tu nu ?

 

De fapt EA nu vrea un copil acum, EL vrea............

La naiba ! 8) Si ce daca ? Treaba lor daca nu se pun de acord. Daca un copil nu e dorit de ambii parinti, chiar daca este nascut, iese nasol. Iar asta cu unu' vrea si unu' nu vrea imi pare ceva pueril. Si daca e pueril inseamna ca ei tre sa isi mai traiasca un pic viata, sa se mai distreze un pic si cand le-o veni chefu' la amandoi deodata, atunci sa se puna pe treaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici nu-i nevoie. Conteaza doar sa nu mai sufere baiatu' asta dupa ea. Da, stiu, am un mod evil de a gandi - unde ar ajunge lumea asta daca baietii nu ar mai suferi dupa fete la despartiri ?(ma refer la aia care sufera, bineinteles) Iti dai seama ce cosmar ar fi ? Bine, nu pentru baieti, ce-i drept.

Eu zic ca astfel de suferinta prinde bine cateodata.

Si mai zic ca iubirea rezista printr-o prezenta insotita de o cat mai mare absenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca astfel de suferinta prinde bine cateodata.

Si mai zic ca iubirea rezista printr-o prezenta insotita de o cat mai mare absenta.

 

 

da,cel mai bine iubirea rezisista la o cat mai mare absenta...ii poti face si-un altar sau o bagi la naftalina,dar sa nu uiti de naftalina :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu,dar nu e timpul trecut ....te ocoleste,te ocoleste ..pana te nimereste,cand iti e lumea mai draga :D

Exact. Si atunci te faci mare si suparata 8)

 

Eu zic ca astfel de suferinta prinde bine cateodata.

Si mai zic ca iubirea rezista printr-o prezenta insotita de o cat mai mare absenta.

Eu stiu... ?... La o absenta cam mare iubirea aia cam face ca ochii aia de nu se vad.

 

da,cel mai bine iubirea rezisista la o cat mai mare absenta...ii poti face si-un altar sau o bagi la naftalina,dar sa nu uiti de naftalina :o:

Da' ce e, mah, molie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' ce e, mah, molie ?

 

 

si mai bine,o comoara care trebuie ingropata cat mai adanc....si de cat a mucegai mai bine pute a naftalina,parerea mea :D

Editat de KimHyunRim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si mai bine,o comoara care trebuie ingropata cat mai adanc....si de cat a mucegai mai bine pute a naftalina,parerea mea :D

Care, ca plange lumea dupa love pa toate posturili, la toate orili si prin toate cancanurili si libertatili - cu care pe cine, in ce mod, de cate ori si cu cine era insurat/maritata de fapt. Da' cica love asta e grea cand ai mancarimi dese in pasarica, in pasaroi, sau... treaba fiecaruia unde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×