Sari la conținut
Forum Roportal
flori de camp

Pregatiri de gradinita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multumim. Ne-am facut bine si azi e a 3-a zi de gradi. Nu stim ce inseamna aia "urlat". Insa stim ca ne trezesc copii care plang si nu prea reusim sa ne facem somnul. Altfel....asteptam cu nerabdare o noua zi de gradi. Si daca se poate sa fie luata cat mai tarziu ca nu se mai satura de joaca. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumim. Ne-am facut bine si azi e a 3-a zi de gradi. Nu stim ce inseamna aia "urlat". Insa stim ca ne trezesc copii care plang si nu prea reusim sa ne facem somnul. Altfel....asteptam cu nerabdare o noua zi de gradi. Si daca se poate sa fie luata cat mai tarziu ca nu se mai satura de joaca. :roll:

Model de copil , draga de ea .La noi a fost cu urlat de auzeam de afara cam o saptamana .Aprope ca vroiam sa renunt la gradinita :goalie:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Model de copil , draga de ea .La noi a fost cu urlat de auzeam de afara cam o saptamana .Aprope ca vroiam sa renunt la gradinita :roll:

Si-apoi s-a acomodat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Model de copil , draga de ea .La noi a fost cu urlat de auzeam de afara cam o saptamana .Aprope ca vroiam sa renunt la gradinita :goalie:

 

A mea a plans in fiecare zi timp de 3 saptamani...parca o aud..."nu pleca, mama mea bruneta" :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si-apoi s-a acomodat?
Da, dupa aceea a fost ok .

 

 

A mea a plans in fiecare zi timp de 3 saptamani...parca o aud..."nu pleca, mama mea bruneta" :goalie:
:roll: in loc de bruneta era buna la noi.O saptamana a urlat iar eu eram distrusa .Pe atunci nu avea telefoane mobile chiar toata lumea si sunam pe fix in biroul directoarei de 5 ori pe zi sa vad cum este.Nu vroia sa manance in primele zile , am fost la un pas sa renunt la gradinita , aveam bunica care avea grija de ea dar vroiam sa mearga la gradinita pentru program ordonat , colectivitate ...etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O saptamana a urlat iar eu eram distrusa .

 

Io n-aveam incotro...ma mai linisteau educatoarele ca cica nu plangea decat 5 mins...pana ma vedea plecata.

Da' io nu eram buna de nimic toata ziua.

 

Partea buna e ca trece. Sa vedem ce-o fi la anu' la scoala :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io n-aveam incotro...ma mai linisteau educatoarele ca cica nu plangea decat 5 mins...pana ma vedea plecata.

Da' io nu eram buna de nimic toata ziua.

 

Partea buna e ca trece. Sa vedem ce-o fi la anu' la scoala :goalie:

Aaaaa, la anul mergeti in clasa I-a ? :roll: ce frumos ...noi anul asta avem examen , mergem la liceu de la anul :doh:

In clasa I-a alte peripetii , mergeam la wc cand aveam nevoie fara sa cerem voie , batalii in clasa (este mai baietoasa ea de fel) :roll: Dar trec anii asa repede .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aaaaa, la anul mergeti in clasa I-a ? :roll: ce frumos ...noi anul asta avem examen , mergem la liceu de la anul :doh:

In clasa I-a alte peripetii , mergeam la wc cand aveam nevoie fara sa cerem voie , batalii in clasa (este mai baietoasa ea de fel) :roll: Dar trec anii asa repede .....

 

No bafta, ce sa zic :hi:

 

Io sunt ingrozita de scoala, ce-mi aud urechileeee...zici ca-i trimiti in afganistan :goalie:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
No bafta, ce sa zic :roll:

 

Io sunt ingrozita de scoala, ce-mi aud urechileeee...zici ca-i trimiti in afganistan :goalie:

Multumesc :doh: Daca este timid copilul ( la noi nu a fost cazul :roll: ) se acomodeaza mai greu :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc :roll: Daca este timid copilul ( la noi nu a fost cazul :roll: ) se acomodeaza mai greu :doh:

 

Nu-i timid copilul, e voluntar.

Cand i-o zice "duamna" ceva, sa vezi oftica si jale :goalie:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×