Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Necazul unui amic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E vb de respect, daca te vrei barbat, iti iei o femeie.

Iti iei ce iti place cum arata, cum se poarta si cum gandeste - in ordinea asta de obicei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un amic de-al meu a fost recent parasit de prietena, mai exact acum cateva zile. Datele problemei pe scurt: el - 24 de ani, angajat cu un venit bun, ea - 17 ani, eleva la liceu. Au fost impreuna ca 6 luni, pana cand fata pur si simplu a zis ca nu mai vrea. In acest timp, baiatul s-a plans ca nu prea se ajungea cu banii, iar ei, ce-i drept, mergeau des, fie la distractii de tot felul, fie in excursii. Mai are sa isi ia lucrurile de la el si atat. De vreo 4 zile ea ar fi trebuit sa plece la mare, dar inca nu a plecat. Amicul meu se jura ca ea nu are pe altul. El a investit emotional in relatia asta si a ramas dezamagit si trist. Cam ce parere aveti despre intamplarea asta ?

Caz banal in care fata,dupa ce se plictiseste,isi gaseste imediatamente alt pularau,pentru ca...are balta peste din belsug,nu? :).In schimb,baiatul sta si sufera;doar alta fata i-ar alina suferinta,insa ia-o de unde nu-i,mai ales ca e mare criza de fete/femei in Romania.

 

...Teapa.

Oricum un barbat ce se respecta nu umbla cu minore, dar el nu pare a fi barbat. .

Da' stii de ce umbla cu minore? pentru ca e nevoit sa faca asta.Nu e singurul care face asa ceva.Umbla cu minore deoarece,fetele/femeile putin mai mici sau de-o varsta cu el,nu mai sunt disponibile.La randu' lor,baietii de 17-19 ani,vor fi nevoiti sa umble cu pustoaice de 13-16 ani.

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Baieti isi iau fete, pt ca se simta ei barbati, dar ei nu sunt mai buni, ci isi iau niste persoane ce ii cred mai buni, iar dupa ce fata creste sau isi gaseste altul mai bun, se intreaba de ce sunt parasiti.

Asta e un crez feminizdo cretinoid.De unde stii tu ca fac asa baietii,i-ai intrebat tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu umblu cu minori, desi unii imi plac si cum arata si cum gandesc. Nu o fac pt ca nu sunt aratosi, ci pt ca sunt minori, e ilegal.

Nu umbli pentru ca nu te atrag,nu pentru ca e ilegal.Caterina,fii sincera cu tine,nu te minti. :)

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti iei ce iti place cum arata, cum se poarta si cum gandeste - in ordinea asta de obicei.

daca asta e ordinea criteriilor tale de preselectie, atunci e clar de ce n-are ursu coada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce n-are ursu' coada?

 

Nu, crede-ma, ma atrag, nu o fac pt respect regulile. Cei ce nu le respecta, sufera.

Daca n-ai avea de ales,te-ai uita tu si la pustani,insa pt femei,barbatii sunt din abundenta si de toate felurile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce n-are ursu' coada?

 

 

Daca n-ai avea de ales,te-ai uita tu si la pustani,insa pt femei,barbatii sunt din abundenta si de toate felurile.

pai si pentru voi e exact la fel. aveti pe alese. no difference.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×