Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Necazul unui amic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un amic de-al meu a fost recent parasit de prietena, mai exact acum cateva zile. Datele problemei pe scurt: el - 24 de ani, angajat cu un venit bun, ea - 17 ani, eleva la liceu. Au fost impreuna ca 6 luni, pana cand fata pur si simplu a zis ca nu mai vrea. In acest timp, baiatul s-a plans ca nu prea se ajungea cu banii, iar ei, ce-i drept, mergeau des, fie la distractii de tot felul, fie in excursii. Mai are sa isi ia lucrurile de la el si atat. De vreo 4 zile ea ar fi trebuit sa plece la mare, dar inca nu a plecat. Amicul meu se jura ca ea nu are pe altul. El a investit emotional in relatia asta si a ramas dezamagit si trist. Cam ce parere aveti despre intamplarea asta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nimic nou. din pacate, se intampla. si pentru ca se intampla, omu' ala parasit ajunge sa nu mai aibe incredere in viitoare relatii etc. Si asta e putin trist :cheer:

 

But then again, de ce a ales si el una de 17 ani ?! O_O Vorba "amicului nostru" care a postat inaintea mea :cheer: , la varsta aia, nu ii arde de maritis/relatii lungi. Cred ca era buna. :huggles:

Editat de Methala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

17 ani - corupere de minori

 

dar unui băiat de 24 de ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
But then again, de ce a ales si el una de 17 ani ?!

 

Uneori treci peste anumite lucruri si incerci marea cu degetul, nu stii niciodata ce se poate intampla. Poate sa mearga sa poate sa nu mearga, dar acest lucru era valabil si daca el avea 24 si ea 23(sau orice alta varsta).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io cred ca a pus ochii pe altu'.

 

intotdeauna exista aceastea posibilitate... intrebarea este: doar a pus ohcii sau a pus si altceva :geek:).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intotdeauna exista aceastea posibilitate... intrebarea este: doar a pus ohcii sau a pus si altceva :)).

Asta numai ea stie.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×