Sari la conținut
Forum Roportal
Yanniz

Necrofilia

Postări Recomandate

Detaliaza in ce circ. ar trebui permisa "barbatia" dupa tine? Sau ma rog .. in ce orificii ar trebui ea "acceptata" ..

 

Cum adica "in ce circumstante ar trebui permisa barbatia"..?

Dumnezeu, sau natura, cum preferi, specifica foarte clar in ce circumstante. Adica 1 barbat + 1 femeie.

 

Asexualitatea si limitele sociale pasnice. Adica fara violuri, destrabalare, nerusinare si alte comportamente nascute si impinse societatii prin orice forma de sex.

 

Asexualitate? De ce nu putem pur si simplu sa fim normali? Nu stii ca intotdeauna calea de mijloc e probabil cea mai potrivita?

Nevoia de sex este una fiziologica, nu se poate nega, ca si cea de aer, mancare sau apa.

Exista circumstante firesti si frumoase pentru ca aceasta nevoie sa fie indeplinita. De ce sa negam ceva firesc si frumos?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci, hai sa le dai si lor pastile, saracii au si ei o boala, ce au nevoie? celexa, lexapro, wellbutrin? sau nu ii ajuta medicatia antidepresiva? medicamentele antipsihotice sunt bune?

A da, era o perioada in care ziceau unii ca dependentii de alcool au de fapt o boala, numai bolnavi psihici pe lumea asta ma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omule bun, cum poţi afirma că necrofilia e ceva normal? că orice deviaţie şi perversiune e normală?

atunci şi violul e ceva normal, nu?

eu am chef de sex, nu mă interesează că tu n-ai, asta e, o facem

 

şi crima e ceva normal - eu nu vreau să-i mai văd mutra lui x

totul e cum vreau eu, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa vad lumea asta fara legi, sa vedem cum au fost educati oamenii cu adevarat, sa vedem cat de inteligenti sunt de fapt.

Ce atat manipulare si ipocrizie? hai sa vedem cat de mult a evoluat omul spiritual.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acolo unde exista educatie, nu e nevoie de legi si limite la fel ca acolo unde singura teama e potopu', iar dupa ce vii de la ghiserica, treci pe la crisma si ajungi muci acasa sa bati nevasta si copiii, ca dumniedzau e iertator si iubitor...

 

P.S. Necrofilia e pedepsita de lege, asa ca nu vad de ce atita discutie. E o fantezie bolnava si atita tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o dată zici că nu e nevoie de legi

o dată că necrofilia e pedepsită de lege

 

undeva e o ruptură de logică, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu as vrea sa vad lumea asta fara legi, sa vedem cum au fost educati oamenii cu adevarat, sa vedem cat de inteligenti sunt de fapt.

Ce atat manipulare si ipocrizie? hai sa vedem cat de mult a evoluat omul spiritual.

 

 

In prima secunda in care va fi declarata o lume fara legi si vei iesi hai-hui la plimbare cu ceasul la mana vei primi un baros in cap de-ti va sta ceasul. Dupa care vor avea grija necrofilii de bietul tau trup.

 

Cei care se dau educati sunt primii care isi vor arata dintii, intr-o societate fara de legi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×