Sari la conținut
Forum Roportal
Yanniz

Necrofilia

Postări Recomandate

nu ma cunosti, nu stii cum am trait, asa ca nu poti sti de cum am fost crescut.

Dar nu am facut nicio referire la tine personal....???

Am priceput, nu mi te adresai chiar daca ai postat imediat dupa mine.

Editat de Black velvet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ati avut vreodata atractie pt. un cadavru sau o persoana care zace nemiscata in pat ? Mi se pare o fantezie interesanta.

 

Poti sa-i faci ce vrei acelei persoane, nu se poate opune dorintelor tale, este sclavul tau, cu alte cuvinte. Este excitant sa ai propriul tau sclav uman, nu credeti ? :o:

 

Exista inca tabuuri asupra acestei practici ? Este ceva nou sau exista dintotdeauna ? :blink:

 

brrrr... esti bolnav!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din ce ai scris tu, eu am presupus ca ai si ceva cu sexul, si ti-am spus cauza deviatiilor astora, n-are rost sa intram in detalii degeaba, in special ca exemplele tale nu sunt ale nimanui.

Reprimarea asta se practica peste tot, trebuie doar sa observi asta, nu ma cunosti, nu stii cum am trait, asa ca nu poti sti de cum am fost crescut.

Inca un lucru sa-ti mai zic inainte sa plec putin: nu e bine sa judeci pentru ca tu judeci din prisma modului in care ai fost crescuta si ce ai vazut tu in societate, de asta nu e bine, din cauza prejudecatilor astora, fiecare om a fost crescut diferit, el poate a fost invatat sa creada ca necrofilia e ceva normal(nu-i bun ex. dar zic si eu), persoana aia ce o sa zica de tine?

 

Mai, da-o dracului de treaba, ca ma enervez.

Astea sunt laturi (spalaturi de tampenii). Latura asta pretins adanca a tolerantei fata de orice e pe buzele tuturor, mai nou.

Despre ce se vorbeste aici, daca nu NECROFILIE? Asta inseamna ca daca oamenii astia trebuie intelesi, trebuie inteles si cel care procedeaza exact ca in cazul descris de mine.

Astea sunt lucruri concrete, palpabile.

Sa lasam teoria tolerantei infinite.

 

In mod concret, un necrofil al folosi un cadavru pe post de obiect sexual.

La asta se refera, CONCRET.

Asa ca nu ma lua cu "nu trebuie sa judeci".

Inchipuie-ti ca mortul ala ar fi un om apropiat tie, si cineva ar avea asemenea dorinte.

 

Ce va tot legati de sex in general?

Ce vrei sa spui prin reprimare ca fiind o cauza?

Adica "f...-te" in grup de 3 ori pe saptamana sau vei ajunge sa ai fantezii cu morti?

Sunt bolnavi si unii si altii, deopotriva.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Finnian, pentru tine ce e important, ce are valoare? moralitatea, principiile, idealurile? ai ceva impotriva sexului, dorintei sexuale? astea sunt rezultatele reprimarii sexuale, deviatiile astea.

right

 

gata, m ai scapat, nu mai trebuie sa explic eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Explicati atunci ce ar trebui sa se schimbe pentru ca deviatiile sa nu mai apara.

 

Si nu in ultimul rand, cum ar trebui privita necrofilia si cum ar trebui procedat in cazul necrofililor.

 

Explicatia de mai sus o dati pentru absolut orice, si din orice enormitate, cumva, prin rationamentul vostru, reiese ca pentru a o combate trebuie sa ne f***em mai mult si mai liber.

 

De data asta cred ca nu se va inghesui nimeni, pentru ca odata servit cliseul cu reprimarea, care in mod bizar intoarce orice situatie in favoarea modului de viata pe care il doriti, credeti ca ati inchis gura tuturor.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca se interzice sexul prin lege, dispare toate deviatiile si probleme sociale rezultate din asta .. dar cade si capitalismul.

 

Si specia umana dupa el :o: .

Hai sa nu parasim totusi lumea reala . :blink:

Cu afirmatii de genul, nu faci decat sa intarati asemenea persoane si sa le dai un argument in a spune ca omenii care condamna deviatiile sexuale de fapt condamna sexul in sine. Sa inteleg ca tu percepi sexul in acelasi mod, indiferent de participanti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E simplu, nu mai trebuie reprimat sexul, asta e tot, asa nu o sa mai apara deviatiile astea, ce e asa greu de inteles?

Daca se interzice sexul si se poate cumva sa se intample asa ceva, o sa ajunga aproape toti oamenii bolnavi psihici, dar pe unii nu cred ca i-ar deranja :).

Nu vreau sa explic ce implica asta, ca multi nu citesc tot oricum, vad doar ce vor ei sa vada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×