Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

n-o mai scoate pe aia vinovata, ca "gagicul" tau e bun de pus pe varza.

 

de ce o invinuiesti pe ea?

da el e vinovatu CLAR , am ajuns la intelepciune, si ea are o vina...dar el are 90%

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da a dat si inca rau de tot, cand m-am dus la el sa-mi iau calculatoru dat cadou inapoi, nu am reusit sa-mi iau pc ul , insa mi-am luat un caft,a zis ca ce caut eu acolo sa-i stric linistea si sa auda "larisa" care larisa statea pe sala si asculta tot la ea la etaj a fost un scandal monstru atunci, sunt f geloasa de fel..

 

 

Si tu nu ai ripostat ? Incredibil , problema e ca si probabil ai admis multe , eu nus ca ceilalti sa ti spun pe fata , dar iti spun atat , trezeste-te din cosmarul care tu l-ai hranit si crescut .Ahm , adica asta cati ani are frate , ratatul asta ? de te-a prostit in halul asta ? sa ti vinzi si domnisoreala ?

Editat de Martom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti naiva, ce interes avea ea sa te protejeze pe tine?! S-a vazut fata cu bani... esti culmea si tu. In ce lume traiesti?

 

o fi ea moldoveanca curva, dar e mai desteapta decat tine, cu toata facultatea ta, scuza-ma.

las' ca acuma nu mai au bani ,ca am zis ca ma duc direct la politie daca imi mai cere el ceva .si fata l-a trimis la munci acuma :D eheheca nu mai are de unde stoarce bani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Martom, si-a VANDUT domnisoreala? :D

 

n-auzi ca ea ii dadea bani, ce sa vanda? I-a mai dat si bani s-o (cenzurat)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti naiva, ce interes avea ea sa te protejeze pe tine?! S-a vazut fata cu bani... esti culmea si tu. In ce lume traiesti?

 

o fi ea moldoveanca curva, dar e mai desteapta decat tine, cu toata facultatea ta, scuza-ma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu nu ai ripostat ? Incredibil , problema e ca si probabil ai admis multe , eu nus ca ceilalti sa ti spun pe fata , dar iti spun atat , trezeste-te din cosmarul care tu l-ai hranit si crescut .Ahm , adica asta cati ani are frate , ratatul asta ? de te-a prostit in halul asta ? sa ti vinzi si domnisoreala ?

27 are e cu 4 ani mai mare ca mine, cand aveam eu 21 de ani s-a intamplat faza cu "daruirea"si am mai fost desp 5 luni, anu trecut timp in care nu am avut alt iubit, si s-a intors el la mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa incerci sa iti revii. Ti-ai pierdut mult timp langa el , incercand sa-l transformi in ceva ce nu poate fi. Fiind langa un om care nu vrea sa lucreze si ii place sa fie un intretinut , iti distrugi complet viata. La un moment dat vei obosi sa fi tu stalpul casei , te vei satura sa faci atatea eforturi pentru el iar el sa nu faca nimic pentru tine. Eu inteleg ca-l iubesti , dar vei trece peste. Cu timpul. Pe el lasa-l acolo unde e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Su are dreptate , iti spunem toti la unison TREZESTE-TE , si mergi inainte , nu are rost sa irosesti timpul pentru un caz pierdut , era lesne de inteles ca el e mai mare ca tine , ca numai asa putea sa te faca din vorbe si sa te duca de nas asa zi de zi ....

 

Amarena , da si-a vandut domnisoreala asta in primele luni de relatie , cu duceri de vorbe , ce sa mai.....

 

 

Ah pai sa ma scuzi Amarena daca a dat bani sa si , bugu-bugu , vina ei , s-a terminat , total , da mna uneori e prea greu sa spui din obisnuita

Editat de Martom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@Martom, si-a VANDUT domnisoreala? :D

 

n-auzi ca ea ii dadea bani, ce sa vanda? I-a mai dat si bani s-o (cenzurat)

:))) nici chiar asa, ca nu era el curva mea, pur si simplu l-am sprijinit .nu sunt chiar asa urata sa platesc un baiat sa ma....nuuuu.am stat pana la 21 de ani pt ca imi cautam"printu" si am dat peste "broasca" :friends:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Su are dreptate , iti spunem toti la unison TREZESTE-TE , si mergi inainte , nu are rost sa irosesti timpul pentru un caz pierdut , era lesne de inteles ca el e mai mare ca tine , ca numai asa putea sa te faca din vorbe si sa te duca de nas asa zi de zi ....

 

Amarena , da si-a vandut domnisoreala asta in primele luni de relatie , cu duceri de vorbe , ce sa mai.....

da am inteles , insa nu pot brusc sa trec peste, deocamdata am terminat cu toate rudele lui, ca nu mai scapam de ei ca ma placeau toti(e adev ca si aia mi-au cerut bani imprumut)doamne... am realizat ca vorbind in continuare cu ai lui sau de-ai lui, n-o sa trec peste never ever , asa ca mai bn rupe raul d ela radacina ,nu? e greu ca el sta vis a vis de mine, macar a plecat aia de aici s-a mutat in berceni , pfiuuuf ,cat de aiurea era , sa-l vad la ea in casa , mai bine asa , el sta toata ziua plecat la ea ,macar e pace si liniste

Editat de Vicky1806

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×