Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pentru ce il iubesti? ce iti oferea? merita un astfel de om tot sacrificiul tau? La tine nu te gandesti? Nu mai ai deloc respect pentru tine?

Da-ti doua palme si gandeste. Nu te mai lasa dusa de sentimente.

Ai tai ce zic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai lui sunt niste oameni slabi, care si-au educat prost odorul si care si-au pus sperantele in tine, sa-l salvezi tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu ce sa mai zic.m-am si obisnuit cu el, incercam sa-l educ, l-am invatat multe ,au fost si clipe frumoase cu el, dar de cand m-a parasit , se poarta f urat cu mine, a dat in mine(era beat) , daca il intreb" ce mai faci? esti bn? imi lipsesti..ma injura imi zice" cand ai de gand sa incetezi?" mentionez cand era iubitu meu nu-mi zicea nici"da-te mai incolo":) sper sa faca diferenta intre mine si aia , mi-e dor si de ai lui,nu mai zic nimic. eu personal nu am avut noroc de o familie buna , ai mei s-au desp de mult , probl mari.Si cand am intrat in casa iubitului si am inceput s ama obisnuiesc cu ei lui imi ziceam" ce oameni buni, de ce nu am avut si eu asa niste parinti? vreau sa raman in fam asta"

 

 

A dat in tine ? Pot sa il impusc ?????? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In relatia voastra au fost si momente frumoase, acele momente te vor arde inca ceva vreme d-aici incolo, sunt sperantele tale care vor muri in timp... Sau poate vor mai dainui o vreme. Sincer, cred ca omul te-a placut intr-o vreme, dar pe baze gresite - voia ceva de f***t, tu ai fost la indemana, atunci cand era ok intre voi, si-a imaginat probabil cum ar fi sa va petreceti restul vietii impreuna, insa dupa un timp a aparut ceva mai bun de f***t. Sorry, that's the way shit goes ! Apropo, si noi, ca si femeile, daca vedem ca cineva ne face toate poftele, fara urma de impotrivire, avem tendinta sa ii luam drept slabi si oameni pe care ii putem calca in picioare. Asta nu inseamna sa fii bitch data viitoare, asta inseamna sa fii cinstita fata de tine :D

da... ai dreptate..insa eu am fost domnisoara , aia a avut iubit inainte ,mi-a zis ea mie cand ne-am vazut, ca fata m-a cautat sa-i las gagicu dupa aia aaa "hai sa ne vedem sa-mi povestesti", e moldoveanca... ma scz daca cineva de pe aici e din zona moldovei...insa se zice ceva de ele :))fata m-a sup pt ca a avut un tupeu enorm, dupa ce ca m-a cautat ea pe mine sa-i las iubitu m-a mai intrebat si cum imi castig eu banii si ce il chemam eu pe el intr0un cartier anume(unde sta tata) ca i-a citit mailurile de la mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In relatia voastra au fost si momente frumoase, acele momente te vor arde inca ceva vreme d-aici incolo, sunt sperantele tale care vor muri in timp... Sau poate vor mai dainui o vreme. Sincer, cred ca omul te-a placut intr-o vreme, dar pe baze gresite - voia ceva de f***t, tu ai fost la indemana, atunci cand era ok intre voi, si-a imaginat probabil cum ar fi sa va petreceti restul vietii impreuna, insa dupa un timp a aparut ceva mai bun de f***t. Sorry, that's the way shit goes ! Apropo, si noi, ca si femeile, daca vedem ca cineva ne face toate poftele, fara urma de impotrivire, avem tendinta sa ii luam drept slabi si oameni pe care ii putem calca in picioare. Asta nu inseamna sa fii bitch data viitoare, asta inseamna sa fii cinstita fata de tine :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aa si fata, sa-ti vand un pont, se pare ca nu stii ca, daca a dat o data in tine, o sa mai dea.

 

Vrei sa te mariti si sa faci pui cu un drogat, betiv, bataus si trantor? Esti desteapta, tii la tine si la copii tai aia viitorii.

 

Supces, tu, fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca tu erai "domnisoara" si dobitocul te-a prostit sa iti .... jertfesti domnisoreala pe altarul iubirii pentru el, e vina lu' aia?

ea e vinovata pt ca stia ca sunt banii de la mine, aia pe care ii aducea el si i-a luat, in loc sa-i dea lui inapoi, m-a intrebat cum imi castig eu banii, dar ce o intereseaza pe ea ??? si ce o interesa pe ea ce e cu cartieru ala unde il chem pe el? sa-si vada de porumbu ei :D)mi-a mai zis si ca l-a cerut in casatorie si el i-a rasp"lasa-mi mie placerea asta" , s evede ca fata e f f ff grabita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A dat in tine ? Pot sa il impusc ?????? :D

da a dat si inca rau de tot, cand m-am dus la el sa-mi iau calculatoru dat cadou inapoi, nu am reusit sa-mi iau pc ul , insa mi-am luat un caft,a zis ca ce caut eu acolo sa-i stric linistea si sa auda "larisa" care larisa statea pe sala si asculta tot la ea la etaj a fost un scandal monstru atunci, sunt f geloasa de fel..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tu erai "domnisoara" si dobitocul te-a prostit sa iti .... jertfesti domnisoreala pe altarul iubirii pentru el, e vina lu' aia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×