Sari la conținut
Forum Roportal
poooompo

Ajutati-ma va rog...Sa imi gasesc alta....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca peste ceva vreme,nimic din tot ce a fost cu ea nu va mai conta.Dar,chiar daca nu ma iubeste,macar putea sa imi spuna de la inceput..ca nu merge si gata...eu pt ea,eram la inceput asa...un om mare,frumos,elegant...o stiu,ca asa ma facea sa ma simt.dar cu timpul,am tot lasat de la mine...incet incet...si am ajuns asa

Pai si iti place postura in care esti acum?

Ca stai la 2 noaptea si iti plangi de mila, ca n-ai pofta de mancare, ca te simti prost?

Si ea in timpul asta doarme fara nici o grija probabil.

Sa-mi spui daca e buna varianta cu casetofonul, ca mai am si altele.

Implica inele in pahar, scrisori, sunat la usa si fugit.

Ceva mirific.

Editat de Pharrell24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mereu ma gandesc,ca daca eu nu as fii gresit atata,poate nici ea nu era asa.pt ca prima greseala pe care am facuto ..de fapt le scriu pe toate...

1.Eu la inceput i-am dat sperante ca vreau sa fiu cu ea desi eram cu alta de vreo 2 luni.A venit revelionul,ea ma chemat la ea,am zis ca nu pot ca ma duc cu neamurile.si defapt eram cu fosta la rev.ma sunat,ma intrebat unde sunt..eram beat,iam zis ca sunt cu iubita mea la rev.mi-a inchis,si eu am decis sa nu mai vb cu ea.timp de o saptamana nu am dat nici un semn,timp in care a plans si a suferit dupa mine(CICA).am reluat conversatiile,m-a facut sa ma despart de fosta,si asa am ajuns cu ea. deci asta e prima mea greseala MINCIUNA (dupa parerea ei bineinteles)

2.la o luna de relatie,ea imi zice...am fost la scoala!sigur?da!sa aflu ca a fost la un amic,sa fumeze ceva....o intreb Nu ai fost la el sa fumati? NUUU! sigur?? NUUU! am vb cu el si mia zis ca ai fost!! CREDE PE CINE VREI SI GATA.in aceiasi zi,am rugato sa iesim la un suc sa discutam.a acceptat si eu iam dat jet urat(gen sa te ia dracu,dute in iad si chestii de genu asta)..plecand de la bar,platind nota si am lasat ca pe "curva" spune ea.a iesit din bar,am vazuto cum plange si mam intors la si atunci si-a cerut si ea scuze.

Editat de Alex.marian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca peste ceva vreme,nimic din tot ce a fost cu ea nu va mai conta.Dar,chiar daca nu ma iubeste,macar putea sa imi spuna de la inceput..ca nu merge si gata...eu pt ea,eram la inceput asa...un om mare,frumos,elegant...o stiu,ca asa ma facea sa ma simt.dar cu timpul,am tot lasat de la mine...incet incet...si am ajuns asa

 

tu chiar crezi ca pe astia/astea ii/le intereseaza ce merge sau nu merge ? ei/ele isi vad interesele .. oamenii de genul ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ii las acolo,se incalta frasu cu ei...si mi strica...ca a mai facut faze de genu..si de aia as vrea sa ma duc la ea maine

Du-te, treaba ta. Da' dup-aia o lasi in pace, da ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ii las acolo,se incalta frasu cu ei...si mi strica...ca a mai facut faze de genu..si de aia as vrea sa ma duc la ea maine

 

ti a mai stricat si alte haine .. bun asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mereu ma gandesc,ca daca eu nu as fii gresit atata,poate nici ea nu era asa.

 

nu stii cate fete misto pierzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baieti de pe topic eu zic sa ii ziceti baiatului asta cum e sa ai relatii misto cu fete de treaba .. Metoda nu fa aia ca isi bate joc de tine nu merge

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×