Sari la conținut
Forum Roportal
poooompo

Ajutati-ma va rog...Sa imi gasesc alta....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut..ma numesc Alex,am 19 ani,stau in Sighisoara..asa sa incep cu mine..nu sunt usa de biserica pt ca am gresit..in sensul ca nu prea gandesc ce vorbesc si spun multe tampenii..si in plus relatia noastra a inceput cu stangul deoarece i-am facut sperante false ca o sa fiu cu ea pe cand eu aveam pe altcineva,si ea totusi a trecut peste faptul ca am mintit,si am reusit sa fim impreuna timp de 5 luni.Sa incep...am o prietena de 5 luni exact si de 2 luni dorm la ea....ne iubeam,ne mai certam,iubirea se facea mai mare si tot asa...sa incep odata...in fine..prietena mea...a fost la o intalnire cu un baiat de care ii place,de doua ori in timpul relatiei noastre...plus ca inainte sa fie cu mine,ea s-a culcat cu acel baiat...prima intalnire,a vrut sa mi-o ascunda...dar am aflat si pana la urma,am lasat-o sa se duca...in fne...a doua oara,la o saptamana diferenta,ea mia spus ca se duce IAR la intalnire cu el...am acceptat crezand ca dupa aceasta intalnire,ea il va lasa balta..pana ieri...cand..am conduso la scoala,mam dus in statie,si am observat ca imi uitasem telefonul la ea in geanta...ma intorc la scoala ei,intru in clasa,si cand ma uit la ea pe ecran,ghici cu cine vorbea pe net??cu cel de care ii place! exact!...am incercat sa ma abtin,am rugato sa imi arate si mie ce i-a scris...nu mi-a aratat nimic ci mi-a spus...in fine...se sunase...cand ea face ca eu sa plec de langa ea,ca nu e treaba mea ce vorbeste ea cu ala....si sa nu ma mai bag deloc...mie mi-a sarit mustarul,si mam dus peste ea la calculator sa vad ce naiba era intre ei..toata conversatia era invaluita numai de secrete...excursii..paduri..chestii pe care ea nu mi le-a spus doarece am fost demult,si noi nu eram cuplati...in fine..dupa ce mam bagat peste ea,mi-a spus ca de azi sunt liber sa fac ce vreau..am fugit dupa ea,miam cerut scuze..si am iesit afara..acolo,am intrebat-o daca imi da jet..ea face DA....si dintr-o data i-am dat o palma..si am facuto curva...am facut doi pasi si parca am intepenit cand am realizat ce am facut...mam uitat la ea cum plangea,si nu imi venea sa cred ce am facut..am luat-o in brate,am rugato sa ma ierte,pt ultima oara..dar degeaba...azi e a doua zi de cand suntem despartiti cu toate ca am vazut-o si chiar am fost la ea...ea imi spune ca se mai gandeste...dar nu prea crede ca o sa mai fim impreuna..ce sa ma fac??/o iubesc enorm,si vreau sa ii arat ca nu voi mai face niciodata acel gest monstruos...ajuta-ti-ma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Timp de 30 de zile scrie-i scrisori doar una pe zi si restul zilei vezi-ti de viata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Hai sa te ajut.

 

LAS-O IN PACE !! NU FA NIMIC !! NIMIC !! DACA TE CAUTA FA-TE CA NU O CUNOSTI !!

 

Daca nu ma asculti o sa suferi ca un caine pana vei pricepe ca am dreptate.

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si nu te folosi de alte fete ca sa o uiti pe ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc la toti..dar o iubesc prea mult..sunt genul de om care tine foarte mult la o persoana,indiferent ce ar face ea..o iubesc prea mult...si nu stiu ce sa fac sa nu mai doara inima cand sunt fara ea..o iubesc enorm

Editat de Alex.marian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand iubesti pe cineva ii vrei fericirea si nu iti bati joc , nu il limitezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca ea s-a dus la altul ca sa te pedepseasca pe tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fa ma cum ti-am spus eu in kilu' meu, ca nu de prost iti spun !

Stiu ca te doare, stiu ca vrei o sansa, stiu ca visezi sa te schimbi, stiu ca iti aduci aminte fiecare moment petrecut cu ea, stiu ca visezi cu ochii deschisi, stiu ca nu mananci nimic, stiu ca nu dormi, stiu ca zici ca ai trata-o ca pe o regina, stiu ...

Stai dracu la locu' tau si fa cum ti-am spus. Stai p-aici pe forum, freaca-ne pe noi la cap, dar fa cum ti-am spus si iti va fi bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×