Sari la conținut
Forum Roportal
Raluca_r

Intru in panica cand e vorba de sex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu daca e chiar vorba ca numai de asta ii pasa.Cel putin,daca s-ar dovedi ca e in asa cretin,n-ar avea decat,normal ca n-as fi dispusa ca cineva sa profite.Doar ca pana acum ceva timp,totul a decurs perfect normal,pana la asta.Si nu mi-a dat de intledes ca ar fi o mare problema,incat sa intervina certuri si alte idiotenii din aceasta cauza.Numai ca din moment ce incearca,imi dau si eu seama ca asta vrea si asta.Oricum,realizez ca asa zisa problema,posibil sa fie la mine,sau poate nu.Multumesc mult pentru sfaturi,tuturor.

Nici prietena mea nu a fost dispusa prima oara! A fost nevoita altfel o lasam:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai asteapta vreo 2 ani.

Nu a mai intrat ca sa aflam ce si cum .

 

 

Ia o pauza de la el!!! de ce sa faci ceva ceea ce nu te intereseaza inca, doar pentru show nu se merita!!!

El nu va ramane cu tine pentru mult timp dupa asta, de ce n-ai face cand ai si tu chef si esti ACOLO si sufleteste si-ti place de barbatul matur nu de copilul de crescut .... in care n-ai baza!!! Macar sa nu regreti ce ai facut ca restul si asa nu va mai conta!!! Prima impresie in toate cele conteaza cel mai mult in viata!!!

 

Si dupa aia ne mai miram de ce atatea femei sunt defecte pe viata !

Isi incep viata sexuala cu cine nu stiu, cu toate ca e evident ca nu sunt pregatite, asteptand sa se intample o minune si sexul sa vina de la sine .

Daca avea incredere in partener si el o iubea, nu o presa sa faca sex .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×