Sari la conținut
Forum Roportal
VictorN

Ma calca pe nervi avatarul unui user

Postări Recomandate

Acum ramine sa mai zicem ca ne enerveaza numele cuiva. Ca facem crize cind auzim/citim numele respectiv. Damn, dar multe sparturi mai exista prin garduri! :o:

io, ce sa mai zic....ca mi-am pus in cap o generatie intreaga de hamburgheristi :roll: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Burel001 eu sunt fan Star Trek, daca pun o poza cu Locutus borg sau chiar cu alt borg o sa ziceti ca va produce cosmaruri, asa ca nu am pus nimic.

Daca tipul din avatarul Didei doar ar sta normal (poza) nu m-ar deranja, pentru ca pare acelasi tip si la semnatura, dar faptul ca face acea miscare ma enerveaza.

Am postat aici pentru ca este forumul de psihologie, deci trebuie sa invatam sa infruntam si ceea ce ne deranjeaza, ca sunt persoane care privesc asta ca pe un atac la persoana sau o chestie funny, asta e altceva.

Nu consider ca a imi spune punctul de vedere este un atac la persoana, pentru ca eu nu am nimic contra Didei James, doar video-ul ala ma deranjeaza.

Nu am raspuns pana acum pentru ca m-am trezit tarziu, m-am culcat la 3 si ceva dimineata.

Si nu ma consider troll, este prima data cand mi se aduce aceasta acuzatie.

Eu asteptam sa imi raspunda studenti la psihologie sau absolventi de psihologie si vad ca m-am ales si cu o mutare in "Coltul vesel", ca sa scada probabilitatea de a beneficia de asa ceva.

Editat de VictorN

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am raspuns pana acum pentru ca m-am trezit tarziu, m-am culcat la 3 si ceva dimineata.

 

:roll: Tu abea te trezesti iar eu mai am putin si plec de la serviciu :o: Vreau si eu sa ma trezesc tarziuuuuuu :roll: :lol2:

Editat de Frigg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×