Sari la conținut
Forum Roportal
Corryana

virgina la 21 de ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Prefer sa nu iti zic, ca poate o sa fi tentata sa incerci. Si daca tu incerci sa il pacalesti si in pat, atunci chiar poti zice ca ai gresit fata de el. Asa ca cel mai bine asteapta momentul potrivit si sa ii zici adevarul. O sa vezi ca o sa te aprecieze mai mult. :)

 

PS. El cati ani are?

 

 

si el tot aproape 21.

Hai pe bune acum... sunt curioasa si o sa caut si cine stie ce dreq solutii gasesc... nu ai pic de mila..? :jester:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si el tot aproape 21.

Hai pe bune acum... sunt curioasa si o sa caut si cine stie ce dreq solutii gasesc... nu ai pic de mila..? :))

 

Daca chiar vrei sa sti, cam urmatorii pasi ar trebui facuti. Mai intai te informezi pe net despre cum se face si inveti anumite pozitii de baza. Apoi iei cateva filme xxx si vezi live ce si cum. Apoi in final iti cumperi un vibrator si testezi pe viu tot ce vezi. Toate astea nu iti dau foarte multa experienta sexuala, dar iti dau destula cat sa pacalesti pe cineva ca nu e prima data. Dar eu unul chiar nu vad de ce ai vrea tu sa il pacalesti, cand adevarul e mult mai frumos pentru amandoi dintre voi.

Editat de Dingo25

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca chiar vrei sa sti, cam urmatorii pasi ar trebui facuti. Mai intai te informezi pe net despre cum se face si inveti anumite pozitii de baza. Apoi iei cateva filme xxx si vezi live ce si cum. Apoi in final iti cumperi un vibrator si testezi pe viu tot ce vezi. Toate astea nu iti dau foarte multa experienta sexuala, dar iti dau destula cat sa pacalesti pe cineva ca nu e prima data. Dar eu unul chiar nu vad de ce ai vrea tu sa il pacalesti, cand adevarul e mult mai frumos pentru amandoi dintre voi.

 

 

Eu ii spun adevarul !! Jur !

Pe bune. Daca treaba cu filmele si vibratoru' sunt singurele solutii, prefer sa stie adevarul.

Cat stres... Daca vroiam masturbare era una, da'.... nu merg asa departe. Nu faci misto nu ?!

Editat de Corryana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu vorbeam serios. Desigur ai putea sa incerci si varianta nr 2 si anume sa faci pe proasta. Dar nu are rost sa discutam despre asta de vreme ce tu sti deja ce vrei sa faci. :jester:

 

 

suna funny "sa faci pe proasta"... asta cum mai e ?:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat stres... Daca vroiam masturbare era una, da'.... nu merg asa departe. Nu faci misto nu ?!

 

Eu vorbeam serios. Desigur ai putea sa incerci si varianta nr 2 si anume sa faci pe proasta. Dar nu are rost sa discutam despre asta de vreme ce tu sti deja ce vrei sa faci. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
suna funny "sa faci pe proasta"... asta cum mai e ?8)

eu zic sa ii spui adevarul.probabil la inceput v-a fi suparat dar dupa ce realizeaza ca de fapt nu ai fst cu nimeni altcineva v-a fi bucuros.

Gandeste-te ,cate fete mai sunt virgine la 21 de ani? cand altele la 21 de ani au deja 2 copiii. Simte-te bine in pielea ta asta e cel mai important.Nu asculta in gura lumii,lumea vorbeste mult si de foarte multe ori si prost.

 

prietenul tau cu siguranta se v-a simti mult mai bine daca i-ai spune adevarul si mai ales ca v-a fi primul ( asta in caz ca vrei sa fie el primul ).

Lasa prostiile astea sa-l pacalesti in pat si altele,dai dovada de imaturitate cum s-a spus si mai sus.

Bafta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nici o rusine sa fii virgina, in ziua de azi gasesti cam greu asa ceva. plus nu cred ca are prea multa experienta altfel tear fii mirosit pana acuma 8) asa ca sfatul meu e sa ii spui adevarul iti va fii mai usor atunci cand va venii momentul sa faceti dragoste/sex. Dar daca nu vrei sa ii spui asta e nici nu cred ca va observa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca cel mai bine ai sta putin si ai reinterpreta situatia: gandeste-te ca va veni o zi cand va afla, cum te vei simti atunci?! Mai bine i-ai spune adevarul, ar fi cel mai bine pt. relatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×