Sari la conținut
Forum Roportal
Corryana

virgina la 21 de ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca te roade atata chestia asta fa-mi o vizita si nu o sa mai fi virgina ! What the fuck ? Asta era problema ? Esti, foarte bine, dupa ce faci si tu ce fac toate mamiferele nu vei mai fi. Asta e o problema aiurea - concentreaza-te pe altceva. Treaba cu virginitatea nu e asa o mare smecherie cum iti toarna in cap netul, mass-media, religia, parintii etc. Vezi-ti fericita de relatia ta si nu iti mai bate capul cu probleme insignifiante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Felicitari pentru ca nu te vinzi ieftin! E ciudat ca virginitatea a devenit in ultimul timp o rusine!

 

Nu trebuie sa le dovedesti nimic, sa creada ce vor indiferent ce cred si afla! :o:

Ditto :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te roade atata chestia asta fa-mi o vizita si nu o sa mai fi virgina ! What the fuck ? Asta era problema ? Esti, foarte bine, dupa ce faci si tu ce fac toate mamiferele nu vei mai fi. Asta e o problema aiurea - concentreaza-te pe altceva. Treaba cu virginitatea nu e asa o mare smecherie cum iti toarna in cap netul, mass-media, religia, parintii etc. Vezi-ti fericita de relatia ta si nu iti mai bate capul cu probleme insignifiante.

 

 

 

ca bine zici scorpionule se rezolva orice prb;) care e idiotul care nu ar fi bucuros sa ii spuna prietena ca e virgina???exista si de astia?

 

intradevar si mie mi sa intamplat sa ma minta ca nu e virgina si cand am ajuns la punctul culminant... :cry: surpriza :o: ...pacatul a fost ca nu imi era prietena si nici nu aveam nimic in plan cu ea...dar vroia cu orice pret sa o faca cu mine si ca sa ajunga la asta a mintit ca a facut-o si cu altul,bineinteles ca dupa ce am vazut ca e virgina...nu mai puteam sa dau inapoi ca te doare sufletul daca faci una ca asta :P

Editat de 100%69

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt eu mai "neatent" la ora asta,sau domnisoara intreaba cum sa faca sa il convinga pe prieten ca nu este domnisoara? :o:

Adica omul ar fi chiar furios sa constate ca este primul.Pai chiar asa de fraier sa fie el,sa se aventureze in teritorii virgine,de nimeni incercate? ;) Nu mai bine pe cai batatorite de altii ,unde are siguranta ca nu intra in necunoscut?

Mare ti-e gradina Doamne! 8)

 

 

In secolul asta, barbatii vor femei care se pricep la sex.

 

Draga mea, iti recomand sa te dezvirginezi tu singura, vezi si tu, o banana ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In secolul asta, barbatii vor femei care se pricep la sex.

Draga mea, iti recomand sa te dezvirginezi tu singura, vezi si tu, o banana ceva...

 

Ca sexul e ca o stiinta, pe care ei (sau ele) se pare ca trebuie sa o stapaneasca perfect :o: .

Daca tot ai asteptat atatia ani, de ce sa nu iti pierzi virginitatea intr-un mod si mai romantic decat cu o banana - cu coada maturii sau cu teava de la aspirator... 8)

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sexul e ca o stiinta, pe care ei (sau ele) se pare ca trebuie sa o stapaneasca perfect :o: .

Daca tot ai asteptat atatia ani, de ce sa nu iti pierzi virginitatea intr-un mod si mai romantic decat cu o banana - cu coada maturii sau cu teava de la aspirator... :rol:

 

Daca fata pretuia virginitatea, se mandrea cu asta, nu vezi ca ii e rusine ca e virgina?

De ce sa nu scape usor de ea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca a asteptat atatia ani cu siguranta ar vrea sa isi piarda virginitatea unui barbat, intr-un moment romantic, sau oricum care sa aiba pentru ea o insemnatate sentimentala, nu unei banane sau cozi de matura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce s-a intamplat cu forumul? Pe vremea cand intram mergea foarte bine, acum postez si dupa 5min dispar postarile.... ciudat!!!

 

Draga Finnian, observ ca ai ce ai cu matura, nu cumva i-ai pus gand rau? Perversa mica...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nope. Am vrut sa subliniez faptul ca oricine sugereaza ca fata in cauza ar trebui sa isi piarda virginitatea de una singura, dupa ce a asteptat atata vreme, nu intelege deloc cum stau lucrurile pentru fetele care prefera sa astepte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×