Sari la conținut
Forum Roportal
Corryana

virgina la 21 de ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu si El am mai fost impreuna.... dar intr-un moment de imaturitate, ca sa il ranesc, i-am spus ca am facut-o deja cu altcineva.... Si acum chiar daca cel mai corect ar fi sa ii spun... nu vreau.... (in mintea nu merita sa afle adevarul)Cum pot sa'l duc de nas?

Maturizeaza-te!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In secolul asta, barbatii vor femei care se pricep la sex.

Nu stiu de ce, dar am impresia ca la tine priceperea la sex este sinonim cu curva.

 

Draga mea, iti recomand sa te dezvirginezi tu singura, vezi si tu, o banana ceva...

Asa, asa. Sa ii para rau toata viata ca a ratat legendara prima noapte.

Nu ca ar avea dupa ce sa ii para rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa nu te arunci cu capul inainte. Se vede ca nu esti pregatita sa iti incepi viata intima cu baiatul asta, pentru ca nu ai sa ai confortul psihic necesar. Nu ai incredere in el, de accea nici nu poti sa ii spui adevarul. Ti-e teama ca te va judeca sau ca te va condamna ca l-ai mintit.

Draga mea, un om care tine la tine in adevaratul sens al cuvantului, va gasi puterea sa te ierte si chiar sa iubeasca asta la tine, pt ca face parte din tine. Mai ales ca daca tu chiar tii la el, probabil intrevezi un posibil viitor impreuna, or daca si tu esti om si gresesti..ce ai sa faci?..ai sa minti de fiecare data cand poti, decat sa fii sincera si sa recunosti ca nu esti perfecta? Asta nu e doar orgoliu, ci denota pe langa faptul ca nu ai incredere in tine si superficiala atitudine fata de gura lumii. Or aceasta nici nu te ia in brate cand ti-e greu, nici nu e alaturi de tine in momentele importante din viata.

 

Dar aici eu vorbesc de 'preludiul' catre prima noapte de dragoste, daca tu insa vrei sex (din varii motive), ignora ce am scris mai sus. Si nu e vorba doar de impactul fizic propriu zis..ci de urmele care poate sa ti le lase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eventual sa nu stai cu himenul la vedere si sa gasesti alte subiecte de discutie decat sexul.

 

:doh:

 

super tare raspunsul.

si eu care credeam ca fetele vor sfaturi despre cum sa nu afle prietenu ca nu mai sunt virgine.. ce demodat sunt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu de ce, dar am impresia ca la tine priceperea la sex este sinonim cu curva.

 

 

Asa, asa. Sa ii para rau toata viata ca a ratat legendara prima noapte.

Nu ca ar avea dupa ce sa ii para rau.

 

 

A te pricepe la sex nu inseamna a fi curva, iti zic ca sa stii si tu de acum inainte.

 

Daca nu-ti convine banana, ii recomand si un morcov sau castravete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nope. Am vrut sa subliniez faptul ca oricine sugereaza ca fata in cauza ar trebui sa isi piarda virginitatea de una singura, dupa ce a asteptat atata vreme, nu intelege deloc cum stau lucrurile pentru fetele care prefera sa astepte.

In speranta ca a facut cum a taiat-o capu`, ca vad ca oricum gagica nu a mai dat niciun semn de viata, declar topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×