Sari la conținut
Forum Roportal
bartolomeu

am o armata...de "animalutze"

Postări Recomandate

v-am pastrat si voua niste tort dar nu stiu cum ar putea ajunge la voi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mersi tuturor!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
v-am pastrat si voua niste tort dar nu stiu cum ar putea ajunge la voi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mersi tuturor!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(  :(  :(  :)

 

Simplu: trimite-la prin mail sau eventual prin mesaje personale (mp). Care-i problema? :winca:

 

Dan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal sal si eu am avut tentative sa cresc acasa catei si pisici dar mam plictisit de ei fff repede il puneam pe tata sai cumpere apoi ii dadeam:)am avut ceva special o pasarea care vorbea ca un om adusa din germania dar care din pacate acum doi ani a zburat :( a fost cam scumpa dar era fff haioasa .am avut si vreo 2 papagali unul a zburat pe celalalt la calcat o verisoare pe cap :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu intrec pe nimeni si nici nu as vrea sa intru in Guiness Booca, dar am o adevarata crescatorie de caini si pisici: patru caini si 4 pisici mari cu 6 pisici mici si cu 3 insotitori (adica motani) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper sa nu intrec pe nimeni si nici nu as vrea sa intru in Guiness Booca, dar am o adevarata crescatorie de caini si pisici: patru caini si 4 pisici mari cu 6 pisici mici si cu 3 insotitori (adica motani) :)

....eu pot spune ca nu minte de loc ! :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal sal si eu am avut tentative sa cresc acasa catei si pisici dar mam plictisit de ei fff repede il puneam pe tata sai cumpere apoi ii dadeam:)am avut ceva special o pasarea care vorbea ca un om adusa din germania dar care din pacate acum doi ani a zburat :) a fost cam scumpa dar era fff haioasa .am avut si vreo 2 papagali unul a zburat pe celalalt lacalcat o verisoare pe cap :oops:

:oops: so sad :oops: nu la-a vazut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am 2lupi mama si fiul:) am avut cam 35(doar 4 adulti restul pui) de pesti acum am 1 am avut 2 papagali,2 broaste testoate si o ''serie'' de pesti mai veche de cam 20.

 

Lupi? Si cum accepta compania umana (captivitatea?). Cum ii cresti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna mi-a placut animalutele. Cele mai interesante sunt cele care traiesc in habitatul lor natural spre deosebire cele care inceraca sa se adapteze intre patru pereti ai custii sau printre masini si gunoaie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu ma pot compara cu voi...

Nu am decat un ciobanesc german pe nume Bill fiind nascut pe 4 iulie in urma cu 6 ani,un canis de talie mica(fetita)pe care-o cheama Emi in varsta de 3 ani si 2 motani-Pufi si Misu-primul birmanez iar celalalt un superb exemplar, negru ,de rasa europeana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×