Sari la conținut
Forum Roportal
bartolomeu

am o armata...de "animalutze"

Postări Recomandate

Pai cu ce sa incep...hmm...cred ca incep cu coccaerul care are 8 ani.Acum 3 zile mi-am luat un lup(e superb si-la cheama Hector) si ca sa inchei va mai spun de un "maidanez" care-mi apara curtea de hoti.

Si ca sa "umplu paharul" si sa fiu la polul opus (blacca cat fii atenta) am un motan alb(ce-i drept are decat coada neagra) ::(:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si ca sa nu fiu mai prejos o sa va spun ca am si 2 broscute testoase, pe langa catelul superb pe care la-ati vazut in poze!

 

roportal, m-ai uimit cu menajeria ta! tine-o tot asa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai cu ce sa incep...hmm...cred ca incep cu coccaerul care are 8 ani.Acum 3 zile mi-am luat un lup(e superb si-la cheama Hector) si ca sa inchei va mai spun de un "maidanez" care-mi apara curtea de hoti.

Si ca sa "umplu paharul" si sa fiu la polul opus (blacca cat fii atenta) am un motan alb(ce-i drept are decat coada neagra) ::(:

 

Super! Pisica alba, pisica neagra :() ::(:

 

BINE AI VENIT, Bartolomeu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ce pot sa spun... Am avut un papagal si a fugit pe geamul de la bucatarie :(

AAA si am mai avut o broasca testoasa dar sa-a prajit pe calorifer, intr-o iarna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ce pot sa spun... Am avut un papagal si a fugit pe geamul de la bucatarie :(

AAA si am mai avut o broasca testoasa dar sa-a prajit pe calorifer, intr-o iarna.

 

Ciao, Andrei! Vezi ca in acest caz, la sugestia Marinei avem si un colt TRIST!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e, se mai intampla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:( Imi pare rau desi situatia e amuzanta.

Stiu cum e sa iti moara animalul si mai ales ca tineai la el pentru ca il aveai de mult timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×