Sari la conținut
Forum Roportal
TheBloodyShade

Te atrage un/o necunoscut(a)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...iar ea imi scrie pe un servetel: "Il astept pe prietenul meu. Tu?"

Eu ii scriu: "Eu n-astept pe nimeni. N-am prieten ca tine."

 

Si asta fu tot?

Banuiesc ca ...ficat mai ai..? ;)

Editat de Deceneus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-am vazut in continuare de treaba mea. Da-o dreacu' daca-i ardea de glume cu subtilitati...

 

Mda...tare...'glumete' fomeile astea cateodata.... Si se mai mira ca barbatii nu le inteleg. :lol:

 

 

Cred ca da. Tipa manca ficatii prietenului ei. :lol:

 

In cazul asta mai bine ca nu a avut continuare. Macar are ficatul intreg si mai putina bataie de cap ;)

Editat de Deceneus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa ma bag eu peste relatia lor? Cand aud astfel de replici, deja nu mai sunt interesat. Oamenii poate chiar erau fericiti impreuna. Ce rost avea sa le stric eu fericirea lor? Adica, nu vreau sa spun ca as fi avut sanse maxime s-o dau pe spate, dar... mai stii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ce sa ma bag eu peste relatia lor? Cand aud astfel de replici, deja nu mai sunt interesat. Oamenii poate chiar erau fericiti impreuna. Ce rost avea sa le stric eu fericirea lor? Adica, nu vreau sa spun ca as fi avut sanse maxime s-o dau pe spate, dar... mai stii?

 

Te-a refuzat frumos. Doar nu era sa-ti spuna direct:"Stii! nu esti genul meu."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt o fire mai scortoasa... Dar tot am regretat o data 'scortosenia' mea. ;)

Eram cu doua prietene la o cafenea... cafenea dotata cu un pian.

La o masa alaturata s-au asezat doi barbati... eleganti... no. Sareau in ochi ( cum se spune).

La un mom dat, una dintre prietene imi tot facea semn ca barbatii aia se uitau insistent ( dar nu la modul mitocanesc) la masa noastra.

Eu, scortoasa si cam depresiva pe vremea aia ( sa zicem:) ), i-am taiat`o cu "ma lasi cu idiotii tai?!" si nu le-am dat atentie.

Dupa un timp se aude pianul... o melodie... se plia exact pe starea mea de atunci. Parca pluteam ascultand`o. :lol:

Intorc capul sa vad cine canta... si... fac ochii cat celepe! Unul dintre " idioti" canta la pian. Dar parea atat de firesc sa fie acolo, incat am ramas cu ochii la el.

Mi-a prins privirea mirata si mi-a zambit. Am intors capul instant si, daca puteam, imi bagam tot capul in cafeaua din fata mea.

Dupa ce a terminat de cantat, s-a apropiat de masa noastra si mi-a soptit zambind : " ai intalnit idiot care sa cante asa frumos la pian?"

Am facut ochii mari si am dat sa spun ceva... Nu am putut. A mai stat cateva secunde [ care mi-au parut ani! ], dupa care mi-a intors spatele si s-a asezat la masa lui.

Am cerut nota si am plecat cu viteza maxima. :lol:

 

Mie nu mi-a fost frica ca raman fara ficat, dar eram in faza aia de " nesuferita si inabordabila" :lol:

Nici acum nu inteleg de ce i-am catalogat asa...

Regret ca i-am lasat un gust amar. Nu stiu de ce, dar regret.

:)

pai daca ia-i facut idioti nu-ti placea de el banuiesc..da oricum si eu ma simt aiurea cand las o inpresie proasta cuiva chiar si unui strain si eu m-as fi simtit prost ;)

Editat de Seraphinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt o fire mai scortoasa... Dar tot am regretat o data 'scortosenia' mea. :lol:

Eram cu doua prietene la o cafenea... cafenea dotata cu un pian.

 

bidi, tu scrii si proza de calitate... ;)

 

on topic: eu SUNT scortoasa si nu patzesc din astea... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
partea cu ficatii

 

De acum ma pazesc si eu de necunoscuti!!!!! :lol: sa-mi pastrez ficatu' ... si rinichii ....

 

Dar tot am regretat o data 'scortosenia' mea. ;) :lol:

 

 

Cine nu are ceva de regretat din categoria asta scortoasa .... si si-a ratat viata ca n-a stiut sa ia o decizie mai buna!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca toti stiti de jocul acela pe computer wow(world of warcraft)ei bine find online ai posibilitatea de a vb cu alte persoane am vazut oameni care au fost atrasi de anumite prsoane sau mai bine zis de vocabularul lor ba chiar spun ca se indragostesc de aceste persoane..eu una n-am inteles niciodata cum poti sa te indragostesti de un personaj intr-un joc?bine poate sa-ti placa de cum vb de mintea persoanei da sa te indragostesti e prea mult..

 

P.S:aici chiar n-ai cum sa ramai fara organe ;)

Editat de Seraphinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×