Sari la conținut
Forum Roportal
thunami

OZN, ce sunt de fapt ele ?

Postări Recomandate

Confirmare scrisa nu iti da nimeni. Pentru asa ceva sunt proceduri greoaie de urmat. Dar cand ai colaboratori de incredere nu ai nevoie decat de cuvant!

 

Hmm... multe lucruri nici Basescu nu le stie ... ce sa mai vorbim de "colaboratori"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm... multe lucruri nici Basescu nu le stie ... ce sa mai vorbim de "colaboratori"

Asa e! Si nici nu trebuie sa stie. Dar daca te duci sa pui anumite intrebari oficial, incep sa te caute unii, altii pe acasa si nu e bine. "Colaboratorii" sunt cei mai buni pentru a-ti satisface setea de cunoastere. Nu ma intereseaza dovezi inutile, de genul o stampila pe o hartie. Cu ce ma ajuta stampila aia. Un raspuns prin telefon e la fel de valoros. Desi stateam cu aparatul foto in mana, nu m-a tentat o clipa sa fotografiez fenomenul. La ce bun? Imi era suficient sa privesc. Doar daca vroiam sa fac bani vanzand astfel de poze. Dar si film sa fi facut si tot nu aveam un raspuns mai bun sau mai clar. In toate cazurile nu s-ar fi putut raspunde decat cu "ozn"! Ca nu stim ce e acest ozn e alta treaba. Ca putea fi o rata cu bec in fund sau altceva asemanator, nu avem de unde sti! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa e! Si nici nu trebuie sa stie. Dar daca te duci sa pui anumite intrebari oficial, incep sa te caute unii, altii pe acasa si nu e bine. "Colaboratorii" sunt cei mai buni pentru a-ti satisface setea de cunoastere. Nu ma intereseaza dovezi inutile, de genul o stampila pe o hartie. Cu ce ma ajuta stampila aia. Un raspuns prin telefon e la fel de valoros. Desi stateam cu aparatul foto in mana, nu m-a tentat o clipa sa fotografiez fenomenul. La ce bun? Imi era suficient sa privesc. Doar daca vroiam sa fac bani vanzand astfel de poze. Dar si film sa fi facut si tot nu aveam un raspuns mai bun sau mai clar. In toate cazurile nu s-ar fi putut raspunde decat cu "ozn"! Ca nu stim ce e acest ozn e alta treaba. Ca putea fi o rata cu bec in fund sau altceva asemanator, nu avem de unde sti! :cheer:

Da, cred ca a fost o rata... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici nu am gandit bine asta si steaua a luat-o la picior.

. Ce stea mare, ne miram noi.

Dupa cateva secunde s-a inaltat iar si a inceput sa se miste pe cer in zig-zag de ici-colo.

pai... da ! :cry:

 

eram cu ani in urma la Comarnic... si am vazut cum steaua facea zig-zag pe cer ... evident ca batranu m-a luat in gluma... insa, dupa o perioada (15-20 min) eram pe pridvor cu batranu care fuma si atunci... "portocala" aia uriasa aluneca silentios deasupra copacilor ... .

- uite am zis, am avut dreptatea, asta am vazut-o mai devreme!

evident, pentru un ofiter de antiaeriana socul a fost total :stars: ... mai mult, a avut si confirmarea de la unitate .

 

insa ceea ce s-a intamplat in aceea noapte... poate doar in stare de hipnoza sa smulgeti ceva de la mine :flowers:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai... da ! :cry:

 

eram cu ani in urma la Comarnic... si am vazut cum steaua facea zig-zag pe cer ... evident ca batranu m-a luat in gluma... insa, dupa o perioada (15-20 min) eram pe pridvor cu batranu care fuma si atunci... "portocala" aia uriasa aluneca silentios deasupra copacilor ... .

- uite am zis, am avut dreptatea, asta am vazut-o mai devreme!

evident, pentru un ofiter de antiaeriana socul a fost total :stars: ... mai mult, a avut si confirmarea de la unitate .

 

insa ceea ce s-a intamplat in aceea noapte... poate doar in stare de hipnoza sa smulgeti ceva de la mine :flowers:

 

Interesant! Daca mai ai ceva de marturisit, 'fiule', acum e momentul. Mai tarziu s-ar putea sa regreti ca ai tacut! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant! Daca mai ai ceva de marturisit, 'fiule', acum e momentul. Mai tarziu s-ar putea sa regreti ca ai tacut! :cry:

:cry: :stars: is eu sincer, dar nu si naiv :flowers:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D :P is eu sincer, dar nu si naiv :good:

Hai curaj, ca nu patesti nimic. Spune tot si te lasam sa traiesti! :doh:

Nu lasa sa se piarda "minunea"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai curaj, ca nu patesti nimic. Spune tot si te lasam sa traiesti! :P

Nu lasa sa se piarda "minunea"...

mai... oricum cred ca a fost vis :D sa nu ? :good:

puii mei, o sa-mi dau seama cu timpul ... e precum la discovery, doar ca in 85' nu aveam documentare cu farfurii :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×