Sari la conținut
Forum Roportal
WitchKing

Ce sa inteleg ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dumnezeu a trimis un fax din care o copie a ajuns la mine.In acel fax sta scris:

"Eu nu vreau sa vorbesc cu tine, sa nu-mi aud vorbe prin rai.Te sfatuiesc sa cauti una ca tine si sa vorbesti cu ea.Altminteri ai sa vorbesti singur, ca Eu nu-ti mai raspund."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dumnezeu a trimis un fax din care o copie a ajuns la mine.In acel fax sta scris:

"Eu nu vreau sa vorbesc cu tine, sa nu-mi aud vorbe prin rai.Te sfatuiesc sa cauti una ca tine si sa vorbesti cu ea.Altminteri ai sa vorbesti singur, ca Eu nu-ti mai raspund."

E adevarat cu faxul, chiar ti-a ajuns fraza asta acum, scrisa din intamplare pe un fax?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ce parere ai? Ai sentimentul ca noi suntem destepti si El este prost?Ca sa putem sa ne intelegem cu El, trebuie sa folosim aceeasi tehnologie de comunicare.Sau ai impresia ca toti informaticienii se duc numai in iad?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ce parere ai? Ai sentimentul ca noi suntem destepti si El este prost?Ca sa putem sa ne intelegem cu El, trebuie sa folosim aceeasi tehnologie de comunicare.Sau ai impresia ca toti informaticienii se duc numai in iad?

Lasa ce cred eu, ti-am cerut doar confirmarea daca sincronicitatea cu faxul este adevarata. Da sau Nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt capitolul munte :

 

 

Ne-am intalnit toti sa ne urcam in Maxitaxi...cand pac o vad pe Alice plangand...ghici ce..peste drum era fostul ei Niki =)) ... si park nu-mi parea rau...

 

La munte pe scurt a stat cu Pelly ala in camera..pat dublu matrimonial...si l-a lins toata ziua..si nu-l scotea din iubitule...

pac pac...eu am baut de am stins...mi-am facut si reputatie..baiatul cuminte de la facultate sugativa... =)) nu am dormit 2 zile..singurul care statea ca prostul treaz 48/48 din 25 de persoane...

 

in maxitaxi la fel...se lingea cu ala..iubitelu..apropouri de noaptea din Vila...etc acuma poate zicea si la misto..nush nu ma intereseaza dak a f***-o ala...

 

 

Si acuma...hmmm sa ma bag in seama cu fostul sa vad ce stie daca stie sa ma distrez :roll:

Editat de bydy
Nu mai folosi cuvinte indecente!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si acuma...hmmm sa ma bag in seama cu fostul sa vad ce stie daca stie sa ma distrez :roll:

apropo, la ce "facultate" se petrece actiunea?

 

La munte pe scurt a stat cu Pelly ala in camera..pat dublu matrimonial...si l-a lins toata ziua..si nu-l scotea din iubitule...

pac pac...eu am baut de am stins...mi-am facut si reputatie..baiatul cuminte de la facultate sugativa... =)) nu am dormit 2 zile..singurul care statea ca prostul treaz 48/48 din 25 de persoane...

Si... te-ai lecuit?

 

in maxitaxi la fel...se lingea cu ala..iubitelu..apropouri de noaptea din Vila...etc acuma poate zicea si la misto..nush nu ma intereseaza dak a f***-o ala...

ti-a luat papusica, sic :doh:

 

Si acuma...hmmm sa ma bag in seama cu fostul sa vad ce stie daca stie sa ma distrez :o:

macar atat, nu? sa ne radem de noi.

 

 

Si-acum serios: las-o in pace ca ea e o parasuta iar tu esti un pampalau (nu e o insulta, e un semnal sa iei atitudine - habar n-ai de viata ta, las-o mai moale cu visele cu fete...)

 

oricum nimci nu e sigur 100%....asa ca doar timpul arata ce va urma

ce ti-am scris deasupra e sigur 100% si o sa fie vai de tine daca astepti sa-ti arate timpul asta in loc sa-ti dai singur silinta sa intelegi.

 

 

 

 

Deci dupa faza cu Alice..ma trantesc in pat sa dorm da ...nu pot :P) incep sa vorbesc de nebun cu Dumnezeu...ca simt ca cedez..nu neaparat din cauza lui Alice..ci ca se aduna toate...probleme in familie...de la facultate de la lucrari...problemele de bani...de viitor sumbru...

 

Si atat ceream sa iasa ceva bine cu Alice..sa mai uit de probleme...sa ma simt bine...si eu...ca prea sunt nefericit...

Trebuie sa infrunti viata, e cea mai mare greseala sa te arunci intr-un drog ca sa scapi de suferinta. Drogurile intotdeauna fac ca suferinta sa devina tot mai grea in timp. Cu cat te fortezi insa sa fii mai lucid, mai realist, sa te multumesti in momentul in care ai ceva cu ce ai, cu atat suferinta se va reduce, iar in timp se va transforma chiar intr-o viata buna, chiar plina de bucurie. Depinde de tine.

 

Traieste momentul, bucura-te de sucul ala pe care poti sa-l bei cu colega care te-a invitat. Bucura-te de fiecare pas pe care il poti face. Bucura-te de muntele ala pe care ar fi trebuit sa-l simti aproape in loc sa-ti plangi de mila unor suferinte inexistente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Neahh planuri evoluate....

 

In primul rand speram la o fata ... fata..relatie..cu sentimente blabla..nu prea am parte se vede...

In al doilea rand...heh avem voie sa visam asta e...dar sa recunoastem rar fetele alea...acuma numa relatii cu sex si blabla...

 

 

Am asa..

1. Nu am pus eu suflet ca a stat cu ala ..sau chestii de genul..poate mi-a facut greata un pic ca stiu ca am sarutat-o si eu...si sa vezi ca se saruta si cu altii....offf

2. Sa ma fac nesimtit sa iau atitudine sa exersez pe asta...sa o prostesc sa ii dau ce vroia defapt de la inceput...o partida..ptr ca asta vroia ia..asa parea..chiar daca dadea semne de relatie..nu conteaza ala nu conteaza fostul...nu imi fac probleme....Pelly ala nu tine la ea...e doar asa...fun antiplictiseala..deci nici eu nu pun suflet...si daca e sa vad daca vrea fun antiplictiseala si cu mine..si daca nu..asta e..oricum nu e cine stie ce de capul ei...cu cat o cunosti mai mult..cu cat deschide gura mai mult...iti da o impresie proasta :roll:)

3. Ea traieste in lumea ei...dar nahh...dupa cum ziceam..

 

 

 

Buahaha sa nu ma enervez sa o sarut de fata cu Pelly ala...sa vad ce iese..la misto asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Auziti ce o duce capul...sa-mi zica Alice astazi...

 

 

Eu m-am tuns :lol: si arat ca un fost puscariash...

 

Ma vede si cica.... : Andrei...esti frumos..

 

Ma vede tuns si cica. .. imi sta bine...arat bine.. la care eu : da parca ziceai ca arat bine si inainte :lol:) ca iti place cum sta parul meu... la care ea..aaa imi placea sa ma joc cu parul tau...

 

 

Apoi...imi zice ca ma uraste...eu o intreb de ce...cica pentru ca nu am stat cu ea la munte in camera..

 

Eu ii zic : Pai daca vroiai sa stau cu tine trebuia sa imi zici atunci...

Ea zice : Tu vrei sa vina fata la baiat ?

Eu zic : Ma lasa ca te-am vazut ca stateai bine cu Pelly...

 

 

Mai trece ceva timp si bate un apropo asa...cica Robert a intrat la ea in camera sa o controleze de prezervative..de parca ea a venit la munte sa calareasca maciuca lui Pelly =)))))))))) si ca a stiut ea cum sa ii inchida gura lui Robert...

 

 

Te rog insistent sa renunti la tz, k, sh, ca nu esti pe mirc. A 2 a oara nu mai zic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rog adminu daca poate sa stearga acest topic...

 

mi-am dat seama...deci pana la urma...majoritatea cred ce credeam eu din prima saptamana...dar..o sa incerc sa profit de ea :lol:) si daca vad o schimbare ceva la ea...fac si eu schimbare..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Schimbarile se intampla nu numai in urma profitului.Daca suntem corecti cu noi, ar trebui sa stergem foarte multe amintiri de pe acest internet care se numeste memorie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×