Sari la conținut
Forum Roportal
liviu85

M-a inselat iubita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in viata trebuie sa accepti si pareri bune si rele, si care-ti plac si care..nu-ti plac!

foarte urat din partea ta, ai intrat pe forum, sa accepti orice sfat, bun sau rau, orice parere de la orice user.

tu nu ai specificat ca accepti pareri doar din partea celor care-ti tin partea si iti zic numa' de bine.

faptu ca tu te ataci e clar, nu accepti sfaturi/pareri.

deci ia-o din loc. :spiteful:

inc-o data.. ai dat dovada de un taran mai mare decat soldatul ala, nici nu-l cunosc, dar fizicul,mersul etc..nu fac mai mult decat ce scoti pe gura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce mi-a oferit kilkoana nu sunt sfaturi ci este CATERINCA PROASTA ! De asa ceva nu am nevoie , ambele sunteti off topic asa k plecati voi de pe forum !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau de tine, mai Liviu, dar ai mentalitate de pestera (cave-man pe scurt). Te plingi ca nu intelegi femeile dar te porti ca si cum sint proprietatea ta personala. Te flatezi cind iti inchipui ca poti impune unei femei adevarate orice moft pe care-l ai in creier (exceptia fiind daca e proasta, urita, fara educatie si self esteem). Daca are cit de cit ceva in cap o sa fuga mincind norii. Nu stiu cine te crezi dar bazindu-ma doar pe ce postezi aici...n-ai sa fii fericit cu nici o femeie niciodata, atita timp cit nu-i respecti libertatea de gindire.

 

Amu...daca ai carute de bani...s-ar putea sa ai mai mult noroc, in sensul ca in fata o sa faca ce zici tu iar in spate...ce-i ziceai lui Kilco...10 km. Da nu-i bai, probabil o sa fii ultimul din orasul tau care o sa afle si o sa traiti fericiti pina la adinci batrineti!

 

Daca n-ai bani...bazat doar pe fizicul tau cel awesome si pe caracterul tau sarmant...iti sugerez sa incerci o necuvintatoare...oaie de exemplu: nu merge pe chat, nu-si aduce aminte de ex-boyfriends, nu comenteaza, unde o pui acolo sta, etc.

 

Go ahead now, hit me with your best shot! Ca tot nu ma cunosti si sintem anonimi pe forum, asa ca poti fii cit de "barbat" vrei cind insulti o muiere!

Editat de TrueNorth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceea ce mi-a oferit kilkoana nu sunt sfaturi ci este CATERINCA PROASTA ! De asa ceva nu am nevoie , ambele sunteti off topic asa k plecati voi de pe forum !!!

 

Si-a spus,probabil,parerea sub o forma de gluma.

doar n-ai vrea sa ne intristam, si sa plangem...nu?

incredere nu ai cum sa stii daca poti sa ai, decat in timp!

EU, nu am jignit pe nimeni, eu imi spun parerea despre tine, despre comportamentul tau si in acelasi timp si despre situatia ta,da?

nu cre'ca tre' s-o iau din loc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

reveniti la subiect sau inchid topicul si continuam cu sanctiuni!

mai e cineva dornic de warn/suspend?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce topic "colorat" :spiteful:

Sa-mi zic si eu parerea, dar cu mai putine expresii vulgare ca nu-mi sta in fire :-

 

In primul rand am inteles ca fata nu s-a culcat cu soldatu' ala sau ce-o fi, deci ce mai atata tam-tam...s-au sarutat si atat sau cel putin asa zice ea, tu nu o crezi! In fine, la faza cu interzisul, :o: e cea mai ridicola chestie pe care am auzit-o!!! Poti sa-i interzici tu ce vrei, ca daca vrea sa se fu.., o va face si cu tine de mana :(

Mai termina cu gelozia asta stupida daca vrei sa o tii langa tine! Femeile sunt ca si copilasii, cand le interzici ceva si esti isteric si gelos, mai rau le impingi sa guste din fructul interzis :D de fapt si cu barbatii e la fel!

 

Si presupunand ca te-a inselat (zici ca ai fost primul barbat din viata ei da?), te-o fi inselat si ea din curiozitate sa vada cum e cu altu' nah... o femeie nu e pe deplin femeie pana nu cunoaste si pe al 2 lea :o: sa faca comparatie...barbatii o fac cu zeci pana aleg una, ce sa mai, dar pretentii aveti! Daca o iubesti, o ierti! Eu asa zic...nu sunteti casatoriti... oricum am impresia ca tu cam vrei sa pui monopol pe ea si nu va merge, e valabil pentru orice relatie. Daca nu-ti iese gandul din cap, spune-i si tu ca te-ai culcat cu aia din pozele de pe Hi5 si vezi daca te iarta! Daca ea trece peste, tu de ce n-ai face-o?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te-a inselat inseamna ca nu te iubeste si sta cu tine din diverse motive...Infidelitatea nu se iarta, mai ales la femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te-a inselat inseamna ca nu te iubeste si sta cu tine din diverse motive...Infidelitatea nu se iarta, mai ales la femei.

 

Ei da, se mai intampla!

Cum adica infidelitatea nu se iarta? "mai ales la femei?" :spiteful: Adik barbatul trebuie sa insele si sa fie iertat, femeia nu??? sau cum? :o:

Voi stiti! Fiecare cu ale lui! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te-a inselat inseamna ca nu te iubeste si sta cu tine din diverse motive...Infidelitatea nu se iarta, mai ales la femei.

de ce? ca sunt barbatii mai cu motz?

faptul ca el a iertat-o inseamna ca regula pe care ai impus-o nu se afirma. Fiecare suflet e liber sa faca ce vrea cu viata pe care o au indiferent daca are un "ambalaj" diferit

 

Daca nu-ti iese gandul din cap, spune-i si tu ca te-ai culcat cu aia din pozele de pe Hi5 si vezi daca te iarta! Daca ea trece peste, tu de ce n-ai face-o?

e buna ideea . Ti-a testat destul iubirea...e si randul ei. Acum nu trebuie sa o si faci cu adevarat ci virtual , alftel totul se va duce de rapa. Incearca totusi sa refaci relatia , poate nu e asa cum presupunem noi ca ar fi. Aici sunt doar pareri. TU esti cel care decide

Editat de Alex_xela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×